Dün spor yaptım heryerim ağrıyorr?

Mekik çektip bide bacak hareketleri falan ama yanlış mekik cekmisim internetten baktim da eller ensede bağlı durmicakmis ben öyle yaptim boynum tutuldu simdi ne yapicm spora devammı yoksa geçmesini beklesemmi

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• hafif ısınma hareketleri yapabilirsin daha fazla zorlama kendini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ilk basladığında ağrılar hep olur vucut hamlığınan kaynaklanan bir durum zamanla bedenin uyum sağlar.. hareketleri hatalı yapmak spora baslayan herkesin kaderi zamanla bu durumda denge getirirsin... spora devam meselesine gelince ağrıların hafifleyince devam et... kolay kolay gecmez banada aynısı olmustuilk baslarda...

1|0
    0|1
  • spor yaparken onemli olan hareketleri dogru yapmak ve vicudu , kaslari asla gereginden fazla zorlamamak gerekir.. ertesi gun agri cekiyorsan bu iyi calistigini degil kaslari cok zedeledigini gosterir.. ayrica dinlenmelisin gun asiri senin iciniyi olur vicudun en az 1 gum kendini onarip ttoparlamasi gerek :)

1|0
    0|0
  • acı çekmene gerek yok dayanılmıcak bir ağırı rahatsız ediyosa bu sıcaktada hiç çekilmez muscoril+volteren iğnesi yaptırabilirsin (kas gevşetici+ağırı kesici) 1 satte etkisini görürsün. yok iğneden çekiniyorum diosan o zaman hap şeklide var yok bundanda hoşlanmadım diosan magnorm 365mg suda eriyen magnezyum tablet al bir tane geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • egzersiz lerden sonra hep bir gün dinlen fakat söylemeliyim ki en kötü antrenman tavsiyesi "kasların ağrıyorsa egzerizleri bırak" tır. şimdiki ağrıların geçince tekrar başla sonra da bir gün bir gün arayla yapmanı tavsiye ederim vücudun uyum sağlayacaktır. antrenmanın başında mekik çekme önce bacağını ve kalçanı çalıştır derim. ama daha fazla tavsiye istiyorsan amacının ne olduğunu söylemen gerekir , zayıflamak mı? şekle girmek mi? :D

0|0
    0|0
  • devam zamanla alışır bünyen

1|0
    0|0
  • Hamlamışsındır. Geçer birkaç güne, spora devam.

1|0
    0|1
  • boyun egzersizi yapmalısın

0|0
    0|0
  • bir kaç gün ara ver boynun bir geçsin, bidahada ellerini ensende bağlama çünkü zorlandığın zaman istemedende olsa ellerinle boynundan destek almaya çalışırsın boynun ağrır.

0|0
    0|0
  • Bekle hiç bir şey yapma kendi kendine geçer

0|0
    0|0
  • eğer antreman yapmadan kendine vucuduna fazla yük verdiysen, buna hamlık diyorlardı sanırım, yani kendini zorladıktan sonra vucudunda ağrı olması normal değilmi

0|0
    0|0
    • Normal tabiki ama bir mekik programı var hergun duzenli yapmam lazim bugün yapsam dahami kotu olurum

• yap, vucudun çalışmayan kaslarını çalıştırmaya başladığın için ağrılar olur, daha çok çalışıp onları güçlendirmeye bak

• eğer kendini hareket edemiyecek kadar iyi hissetmiyorsan yapma tabiki

• Ilk zamanlar normal. 10 gün içerisinde ağrı sızı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici kullan veya spordan cikar cikmaz agriyan kaslarin üzerine buz baglicaktin

0|0
    0|0
  • ellerinden güç alıp vucudunu kaldırmaya çalışmışsın ondan boynun ağrır belinden kuvvet alıcaksın

0|0
    0|0
  • Dun yaptin bugunmu agirdi

0|0
    0|0
  • dinlen bir iki gün sonra hafiften başla ve git gider agırlaştır protein agırlıklı beslenmeyi unutma.

0|0
    0|0
  • 51 çek geçer :)

0|0
    0|0
  • ee google a yazsana

0|0
    0|0
  • ilk gun benimde oyleydi 2. gunde aynıydı sonradan alışıyorsun herşey haölıktan şekerim

0|0
    0|0
  • Her yerim derken mesela:))

0|0
    0|0
  • 1-2 gün ara ver. daha büyük sakatlik cikmasin..

0|0
    0|0
  • Gecmesini beklw kendino sakatlarsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vucudun alısık degilki agrıyor beklersen gecince yine yaparsan yine agrır vucudun alıssın bekleme devammm

0|0
    0|0
  • devam. acının üzeine git. alışır vucudun.

0|0
    0|0
  • geçmesini bekle ısınma hareketleri falan yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...