Erkek arkadaşının ailesinin aranıza girmesiyle ayrılanlar?

Erkek arkadaşının ailesinin aranıza girmesiyle ayrılanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• aıleler her zaman karısır önemli olan çiftlerin bunu görüp ölçüp biçtikten sonra hareket etmelerı yanı cahilce aılem oyle dıyorsa olmaz dememelerı gercekten cahıllık bu kımse ömür boyu aılesıyle yasamayacak elbet bırgun evlenecek önemli olan sevdiğin mutlu olacagına ınandıgın kısıyı bulunca kaybetmemek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim basima da geldi. Kiz arkadasim ailemin tavrini yanlis anladi sonrasinda beni dinlemeyip birakti.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımı ailem cok seviodu ama biz yinede ayrıldık .s

0|0
    0|0
    • üzüldüm önceden benide çok seviyorlardı ama biz onlar yüzünden ayrıldık :(

• düzelcek gibiyse eğer sevmeye devam ediceksin ama umutsuz vaka ise unutmaktan başka yapıcak bisey var mı?

• haklısın yok

• ben varım bizdede aynısı oldu

0|0
    0|0
    • napmamız gerekiyor sence yada ne yapmamamız lazım sen ne yaptın bu durumda?

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşım ve sevgilisi cidden çok seviyorlardı birbirlerini ama çocuğun annesi girdi aralarına. O salakta dinledi annesini ayrıldılar. 3 ay sonra pişman oldu geri döndü.

0|0
    0|0
    • umarım benm ki de pişman olur ya :( çünkü hala sevyrm :(

• gercekten döndümü ben 1 aydır resmen çile cekiyorum aglamadık günüm yok biz cok seviyoruz ama annesi mahvetti

• Ya evet biraz karışık onların ki. Döndü ama eskisi gibi olmadı tabiiki.

• hiç öyle bir durum gelmedi başıma gelmezde inşallah ama çocuğu gerçekten seviyorsam ailesi filan dinlemem kim bizi ayırmaya çalışıyorsa giderr ağzının payını veririm

0|0
    0|0
    • ama o da onların etkisnde kalıp ayrılmak istedyse yapacak bişey kalmıyor ki

• yaa ayrılmak istemez ama çocuğun ailesi yarın çıkıp gelinin ailesinin durumu çok kötü onlara biz bakıyoruz kız bizden borç para istedi filan derse ne cevap vericeksin kendinin ve ailenin gururunu düşüğn bence hem acele etme belkide sevgilin ailenin zor durumda olduğunu görürse sen birşey demeden kendisi yardım eder size

• yaa pardon yanlış yere yorum yazdım

• annesi onun kuzeniyle çıktığm için sevgilime ayrıl demişti ama o ayrılmadı

0|0
    0|0
    • benim de öyle bi durumum var :/ annesi henüz bilmiyor ama sevgilim, ben istiyorsam kimse sorun olamaz bana diyor. umarım sorun olmaz bizde de :/

• umarım olmaz ama sevgilin dönmezse sözünden

• bilmiyorum ama biz ayrıyız zaten o yüzden olmasada ayrıyız

• şu anlık öyle bi durum yok :)

0|0
    0|0
  • bende kendi ailem yüzünden ayrıldım maalesef ama hala seviyoruz birbirimizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...