Kondisyon bisikleti?

kondisyon bisikleti ile diyet yapmadan ne kadar süre çalışma ile kaç kilo verilebilir?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Saate göre çalışma... Kendini çöz. Yaklaşık 20 dakika içinde yediklerini yakmış olursun, daha sonra yağ yakarsın. Terlemeye başladıktan sonra 15 dakika çalışsan bile yeterli olur. Fazla zorlama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok çiğnersen kilo alman zorlaşır hatta inceden kilo bile verirsin aslında bu şekilde kilo vermek bile mümkün.

0|0
    0|0
  • Tek başına diyet ya da spor maalesef çok işe yaramıyor. Diyetten kastım sağlıklı beslenme. Sağlıklı beslenmek, diyetten kat kat daha kolay bir şey zaten. Eğer sağlıklı beslenir, kondisyon bisikletiyle haftada toplam 4-5 saat geçirirsen ortalama haftada 0,4 - 1 kg verebilirsin.

Benim tavsiyem ise bu cihaz hazırda yoksa hiç bulaşmaman. Çünkü kondisyon bisikletiyle saatte 300-400 kcal yakarsın en fazla. Tempolu yürüyüş de saatte 250-350 kcal yaktırır. Yani arada pek bir fark yok. Arada bir koşarsın daha etkili olur hem yürüyüşlerin.

x-sport

0|0
    0|0
    • anladım, sağol. hazırda var kendileri, adet olduğu üzere askılık olarak kullanılmaktalar. hani kullansam ne kadar işe yarayacak diye düşünmekteyim. sorunum motivasyon

• Hazırda varsa kullan derim tabi ki işe yarayacaktır. Değişken hızlarda yaparsan hem daha geç bıkarsın, hem de daha etkili bir sonuç alırsın.

• kondisyon bisikletine göre en iyisi normal bisiklete binmek çünkü göbeklerin eriyor ve rahat oluyor ben mesela fotoğraftaki gibi değilim göbeğimde azalma oldu 86 kiloya düştüm ve mutluyum.. diğer adıyla yatay bisikleti tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • En çok kaloriyi bisiklet harcatır ancak cümleniz devrik olmuş tam anlayamadım diyetsizde kilo verilir ancak yemekten çok spor yaparsanız kilo verilmese bile yağlar kasa döner yağsız vücut olur

0|0
    0|0
  • çok zor diyet yapmadan veremezsin kalori hesabı yap yarım saat bisiklete binmen bir tabak bulgur pilavını anca eritir

0|0
    0|0
  • Baya kilometre gidersen hergün kilo vere bilirsin.
    Yani hergün 20 kilometre kadar bisiklet kullanırsan kilo verirsin :)

0|0
    0|0
  • Günde 1-2 saat yürü gerisi yalan ama yürüme saatleri çok önemli yediğine de dikkat et ben 1 ayda 3 kilo felan vermiştim

0|0
    0|0
  • 1 saat spor yaparsan hakkı sayılır bir kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • diyetsiz kilo verilmez ki

0|0
    0|0
  • Tek çözüm yemeyeceksin...
    Bisiklet, koşu bandı hikaye...

0|0
    0|0
  • tek bir spor hareketi işe yaramıyor paranızı çöpe atmayın bir minder alın spor yapın

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. var kondisyon bisikleti, mat vs. eksik olan motivasyon. şu kadar zamanda şu sonucu alacaksın diyen bir ses lazım yani ;)

• sağol. bir deneyeyim

• çok zorlanacağını sanmıyorum
      biraz sabırla aşarsın

• 30 dk 1 saat arası diyetsiz az oluyor biraz birde bir bisiklet alman daha mantıklı oluyor diğer türlü sıkılıyorsun

0|0
    0|0
  • 1 ayda belki 1 kilo diyet olmazsa olmaz bir caramio çikolatada 36000 kalori var sen bisiklette 20 dk da 300 kalori yakıyorsun

0|0
    0|0
  • Kondusyon bisikleti selulit yapiyomus diye duydum

0|0
    0|0
  • Bende yeni aldım. Günde bir saat çalışsan yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kondisyon bisikletini bırak zumba yap harika bisey :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...