Sizi sevgilinizden daha çok etkileyen birini tanıdığınızda aklınızdan neler geçer?

Zaten ilişkiniz varken sizi gerçekten çok etkileyen birini gördüğünüzde çelişkiye düşer misiniz? Sürekli gördüğünüz ve isteseniz elde edebileceğiniz bu insan için sevgilinizi terk etmeyi düşünür müsünüz?

Ufak bir an bile olsa...

Dürüst cevaplar bekliyorum?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• baskaları dikkatimi cekebiliyorsa sevgilim yok demektir

0|1
    0|0
    • Peki bir soru? Bu demek oluyorki ilişkin varken birinden etkileniyorsan bu aslında gerçekte sevgilinin olmadığı manasına geliyor diyorsun. Peki bu durumda ne yaparsın terk mi edersin?

• seversem a'ma olurum, görmem, sevmedigimde de birlikteligimin anlamı yoktur coktan ayrılmısımdır

Kızlar Ne Diyor 6

• ufak bir an çelişki yaşarım ama hemen ardında sevgilim olduğunu hatırlarım.sevgilimi de terk etmem.

0|0
    0|0
  • ben bu hataya çok düştüm hep de pişman oldum. sevgili farklı bir şey arkadaşlar heves uğruna ufak hoşlantılar uğruna tüm emekleri silip atmanın sonucu pişmanlıktan başka bir sey olamaz da zaten, mutlu olmayı beklemek hata. ortada mutsuz edip ortada bıraktığımız biri var sonuçta, birinin mutsuzluğunun üzerine nasıl mutluluk kurabiliriz ki?

1|0
    0|0
  • Ben terketmezdim etkilenme olabilir normal bişey ama ben sevgilimi seviyorum o an onun için sevgilimden vazgeçmek delilik çünkü ondan o an etkilenirsin aradan günler geçince ortada hiç bişey kalmaz hoşnatı bu normal o sıralar sevgilinle daha çok görüşürsen iyi olur

0|0
    0|0
  • 12 aralığa kadar benle evlenmeye karar verebilir mi diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Komsunun horozu komşuya şey görünür.

0|0
    0|0
  • ALLAH sevdiğine bağışlasın derim.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• onun da bir süre sonra gözüme normal geleceğini düşünürüm.

0|0
    0|0
  • beraber olduğum kızlara her zaman sadık olmuşumdur,aklımın köşesinden bile geçirmem böyle bir sey

0|0
    0|0
Yükleniyor...