Patron karılarının hepsi aynı mı?

Nerde işe girsem patronumun karısı mutlaka bana çok soğuk davranır daha fazla iş vermeye çalışır mesafeyi artırır cıvık bi insan değilim ama güler yüzlüyüm bi o kadarda ciddiyim benden mi kaynaklanıyo yoksa patron karılarının hepsimi böyle?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• Kadın piskolojisini anlamak çok zor değil.Benim amcamın oğlunun muasebesi var ve eşinin aşırı kıskançlığı onun eşininde muasabeci olmasını sağladı :).Kadın yıllar sonra okudu ve muasebeci olduki eşinin yanınagelen kızları kıskandığı için bunu yaptığını gizlemiyor ama haklıda.Ben zamanında arada bir uğradığımda orada çalışan kızları benim gözüm hiç kesmemişti.İş verenleriyle yani amcamın oğluyla fazla samimi olmaları hatta arada bir bizi yemeğe çıkarsana hiç çıkarmıyorsun işte bize bunu alsana mühhabbetleri olunca ben eşini anladım.Sen iş yerine çalışmak için gidiyor olabilirsin ama bir çok kişi iş verenleriyle veya evli insanlarla yemek yemeği , hediye kabul etmeyi vs karşı çıkmıyor ve bir çok aşk iş yerinde başlıyor.Adam işinde 10 saat oluyor ve eve gelince evde tv bakıyor ve sonra yatıyor bu demektirki hayatının büyük bir kapsamını en verimli dönemini iş yerinde geçiriyor ve kadınlar bunu biliyor.Büyük bir ihtimal eşlerinin çapkın olabilmelerinden korkuyorlar veya böyle güzel kızlar kocamın yanında dolaşırsa onu ayartirlar veya elimden alırlar korkusu sana böyle davranmalarının nedeni olabilir ve kocalara güvenmiyorlar :).Bence onların güvenini ve saygısını kazanmak istiyorsan ciddi ol.İş vereninle özellikle.Kadını süpelendirecek bir şeylar yapmassan huzurlu olabilirsin.Profesyonel olursan bu sorunlar ortadan kalkar

Hakkında hayırlısı

0|1
    0|0
    • yukardada belirttiğim gibi yılışık bir insan değilim ve giyimime çok dikkat ederim açık giyinmem mesela samimi tavırlar göstermem ama yine de hep başıma gelen bi şey bu işten ayrılsam bunun için ayrılırım

• Hersey gönlunce olsun

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu tip kadınlar hiyerarşiye dikkat eder. Herkese takıyorsa yapıcak bişey yok, kadın bir işkolik. Yalnız sana takmışsa sen normal davran, herkesle iyi olmaya çalış, işleri sana yıkıyorsa yapabildiğin kadarını yap. Sen iyi oldukça ya senle anlaşıcak ya da kontrolünü kaybedip sana saldıracak. Öfkesine hakim olamayan genelde kaybeder.

0|0
    0|0
  • yuzde 89.5 tarife uygun ama huyuna gidip aynı masada kadeh bile tokuşturabilirsin :) patronuz ex olsada patroniçeler ex olmaz :) bide peşine sigara yaktırısanız iş yeri size cennettir .)

0|0
    0|0
  • kıskanmıs kocasını

0|0
    0|0
    • gelmişler 60 yaşına anlam veremiyorum

• asıl o yaşta daha kıskanç olurlar . malum cinselliğinbitği dönemler ve özgüven kaybı. birde başarılı bi personelsen ...

• Sen de kadınsın neticede... Bilirsin ki kadınlar (özellikle bazıları) kendilerinden 1 puan bile önde olanları çekemezler...

Bence tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • kıskanırım seni ben şarkısını sana caktırmadan söylüyorlar seni rakip görüp duygusal olarak yıpratıyorlar

0|0
    0|0
  • hepsi aynı degil bazen potron evine davet edip hanımı eliyle size servis yapar bazı potronların hanımlar arabasını size yıkatır amaben birincisini tercih ederim onlar benim güzümde ham bir hanınefendiler

0|0
    0|0
    • ilki gibi bir patron karısıyla hiç karşılaşmadım patronumda bi o kadar kızı gibi sever beni

• patron karıları demesekte karılar desek genel olarak :D kıskançlık fena bişi

0|0
    0|0
  • Küçük iş yerlerinde böyle bir durum olabilir.

Büyük bir şirkette işe girmeyi dene.

0|0
    0|0
  • bakmıştır güzel kızsın kocası mülayime de güvenmiyordur. Normal şeyler bunlar türkiyede boşver :)

0|0
    0|0
    • yok ya adam o taraklarda bezi yok

• mesleginiz sekreterlikse eger geneli bana göre öyledir

0|0
    0|0
  • güzelsen çekemiyordur. dahası tehtid olarak görüyordur. gurur duy bu durumla. gerisini takma kafana

0|0
    0|0
  • ...

Karı demenle ilgili olabilir.

0|0
    0|0
  • Seni tehlike olarak görüyo olabılırler

0|0
    0|0
  • benim tanıdığın bütün patron karıları öyle

0|0
    0|0
  • evet patron eşleri kendilerini kasar. sen işçisin ona göre ekmek parası için tahamül edeceksin.

0|0
    0|0
  • kadınların hemcinslerine karşı sergiledikleri tavrı asla anlamamışımdır.

0|0
    0|0
  • güzelsen kıskanırlar;)

0|0
    0|0
  • kıskanıyolardır

0|0
    0|0
  • kesin güzel olmandan kaybediyorsun canım

0|0
    0|0
  • patronunla aranda mesafe olsun diye göz dağı vermek istiyorlardır

0|0
    0|0
    • aramızda hem mesafe hemde bi nevi baba kız ilişkisi var diğer türlüsü mümkün değil

• bu devir başka devir artık baba kıza bakmıyor biliyorsun bu işler

Kızlar Ne Diyor 5

• onlarda kendilerini patron havasında zannediyorlar herhalde.birazda kocalarını kıskanırlar sanki ellerinden alıcaklarmış gibi.

0|0
    0|0
  • Senin şansızlığın zannedersem..Sen işini yap ve git çok takılma buna..

0|0
    0|0
  • yazık kıskanmıştır :D

0|0
    0|0
  • Bence sen güzelsin.Tehlikeli buluyorlar seni.

0|0
    0|0
  • yüz verme kokuşmuşa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...