Kontak lens kullanan arkadaşlar, lensle ilgili sıkıntılarınızı paylaşır mısınız?

Gözlük mü Lens mi ?

Lensin sevmediğiniz yanları..

Gözlüğün sevmediğiniz yanları.. nelerdir?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Tercihim gözlük çünkü sürekli kullanmıyorum. Kardeşim lens kullanıyor ama en ufak bir mikrop kapmada gözleri şişiyor. Her gün tak çıkar sıkıntı. Kayması falanda var. Artık o ayda bir değiştiriyor geceleride çıkarmıyor ama yinede çok sağlıklı değil. Bence yüz tipine yakışan bir gözlük çok daha iyidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• rüzgarlı havalarda kullanmak bir felaket oluyor..onun dışında sabah takıp akşamları çıkartıyorum ben..hem gözlerim kuruluktan kurtuluyor hem de lenslerim nemli kalıyor..en ufak tozda ya da makyaj kalıntısında batma yapması deli edici..bunun dışında bir sorun yaşamıyorum..

0|0
    0|0
    • rüzgarlı havalarda kuruluk oluyor..sorada gözünü sertçe kapatıp açmak zorunda kalıyorsun..kötü birşey ya.

• ben renksiz numaralı kullanıyorum. alışınca gözlük taktıgın gunlere söversin tek tek. gözlük benim baya yuksek derece o yuzden goruntuyu baya bozuyodu lense gectim ben de. temiz kullanırsan hic bi sorunun olmaz. arada kuruma yapıo bilgisayar basında veya klimalı ortamlarda ama goz damlası alıp kullanırsan kuruyunca bisey olmaz.

0|0
    0|0
    • Aynını ben yapıyorum zaten..

Gözlük kadar güzel görüş sağlamıyor ama yine de.

Ama farklı bir rahatlığı var.

• lens hakında fzla bilgim yok :\\

0|0
    0|2
  • renkli lens tamamen boyaymış ben gri kullanmıyorum bi sıkıntı yaşamadım ama gözünün hava almadığını hissedince çok tuhaf oluyo gerçekten sanki önüne bi perde çekilmiş gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gözlük...lensim vardır 5 10 kez kullanıp bıraktım üstüne 2 kez numara değişti en son attım gitti :D

lenste hijyene cok dikkat et lens yüzünden enfeksiyon kapıp kornea nakli olanlar varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...