Şak şak'cı zihniyetler hakkında ne düşünüyorsunuz?

kendi fikri olmaksızın sırf birilerine şirin görünmek adına onları destekleyen tipler hakkında ne düşünüyorsunuz,ben özgüven problemleri olduğunu ve kişisel çıkarlarının dışında hiç bir fikre önem vermediklerini düşünüyorum...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben sizinle Ömer Hayyamdan bir şey paylaşmak istiyorum ve siz belki sizin sorduğunuz soruyla alakalı olmadığını düşünebilirsiniz ama ben ne zaman hayatımda ırmağın yönüne akmadığım zaman çok zorluk çekiyorum.İnsanlarla aynı fikirde olmadığım zaman kendi fikirlerimi sergilediğim zaman hakarete uğruyorum , küçük düşürülmeye çalışıyorum vs vs.Bu hayatta alkışçı olan insanlar problemsiz hayat yaşarlar.Hangi yöne rüzgar eserse hangi yöne ırmak akarsa oraya giden insanlar şu hayatta insanlara çatışmazlar.Böylede olunca ben içimden bu yazıyı okuyunca veya bir şeye karşı çıkınca bu diziler aklıma geliyor ve gülümsüyorum ve sizinle paylaşmak istedim :)

''Dünya üç beş bilgisizin elinde

Onlarca her bilgi kendilerinde

Üzülme;eşek eşeği beğenir

Hayır var sana kötü demelerinde''

İyi paylaşımlar

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şahsi fikirlerimi savunamadığım hiç bir yerde ben bir hiçim.Bunu yapabildiğim sürece özgürüm.Ama bunu yapmanın da bir adabı vardır.Belli kurallar çerçevesinde kendime olan saygımdan ödün vermeyerek, başkalarının fikirlerini kınamayarak, başkalarına futursuzca ve saygısızca davranarak ,kendi fikirlerimi en birinci sıraya yükseltmenin bana manevi bir huzur vereceğini düşünmüyorum hiç bir vakit.

1|1
    0|0
  • Pis yalakalar çıkarcılar kişiliksizler başkasının gölgesi olmakdan kurtulamayan insan gölgeleri..

0|1
    0|0
  • Birilerine yaranmak adına ellerinden gelen her şeyi yapan saçma bir topluluk olarak görüyorum.

1|1
    0|0
  • Kişiliksiz insanlar topluluğu.

0|1
    0|0
  • dolma beyin- diyorum ben o-nlara, beyinleri bostur, kim ne derse onunla doldurur :)

0|1
    0|0
  • saf olduklarını düşünüyorum aciz olduklarını ve kişiliksiz olduklarını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • kişilik bozuklugu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insanların vicdani kanaatleri her zaman doğruyu gösterir. Doğruların çoğu da her zaman için insanları yalnız bırakabilir. İnsanlar yalnız kalmamayı doğruya değiştiği için birilerinin yanlış dahi olsa, doğrularını kendi vicdanlarını hiçe sayarak nefsen doğru kabul ediyor. bu yanlışları destekleyen şakşakçılar, bi süre sonra o kadar büyüyor ki, doğrular yalnız kalıyor. Allah Doğrunun Yardımcısı olsun diyorum...

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum yagcı pislk diyesim geliyor

0|1
    0|0
  • üstünde durmaya değmediklerini düşünüyorum. üstüne basıp geçeceksin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...