FITNESS da kaç set ideal?

sorumdaki amaç daha sağlıklı ve hızlı gelişim yakalamak. . Sorum ise : bir günki program , mesela omuz3 bacak 3 ve karın 3 hareketten 12 şer setten setten oluşuyo ertesi gün arka kol 3 göğüs 3 karın üç hareketten 12 şer setten oluşuyo. Sizce bu şeklde bir program mı daha mantıklı yoksa he hareketi ıki harekete sabitleyip bütün vicudu bir günde çalıştırmak mı iyi yani ön kol. arka kol. göğüs. bacak. omuz ve karnı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• tüm vücudu bir günde çalıştırmaz mantıksız onu salona gelen üyelere bile yaptırmıyoruz onlara bile 3 bölge 3 setten yaptırıyoruz kasmı yığmak istiyosun günde her adeleye tek gir 5 hareketen ilk 2 hareket 4 setten diğer 3 hareket 3 setten toplamda 17 set tekrar sayıları (4 setlikler 10 - 8 - 6 -4) (3 setlikler 8-6-4 ) pro. kullan kilo başına 1.3 bilemedin 1.4 - cab. kilo başına 3.0 kilo durmaya başladığında cab. a %20 koy devam et kiloyu ağır gir altında titre son 2 tekrar çıkamıcak gibi olsun çıkamıcak gibi olsun ardoldun da dediği gibi "Kası geliştiren şey son 3 ya da 4 tekrardır. O anki acı şampiyonlarla şampiyon olmayan herhangi biri arasında farkı yaratır. " süplementmi kullancan ki bu çalışmalar kullanman gerekir al pro. toz - creatin-glucosamine & chondroitin - bcaa - gulitamin - kompleks vitamin - BSN No-Xplode. bir sürü çalışma sistemi var yaz beyenmediysen bunu 27 ana 100 kadar geliştirilmiş eklenmiş çıkarılmış üretilmiş sistemler var googleye yaz seç beyen hayde kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim bak şimdi haftada 4 kez spora gittiğini var sayıyorum, pazartesi ulusal göğüs günüdür yanına ön kol ekle , salı günü arka kol omuz , çarşamba tatil , perşembe sırt çalış yanına karın ekle , cuma da bacak çalış yanına karın ekle , ilk 1 ay böyle takılacaksın sonra ben sana program yazarım :D

0|0
    0|0
    • Saol kardeşim program iyide ben çalşma düzeni arıyorum ya :)

• Aynen şimdi idealı aslında seninde dediğin gibi göğüs ön kol işte omuz bacak vs dir ancak bir kaç fıtnes hocasından da az hareketle butun kasları çalştrmak daha iyi diye duydum acaba doğru olurmu diye hani düşünyrm şimdi kas yıkımı olurmu

• dostum bak şimdi yağ oranın fazlaysa atıyorum %15 üzerinde bir günde çok kas grubunu çalıştırmanı öneririm çünkü daha fazla kalori yakarsın full body workout derler buna , ama yağ oranın az ise ve ağırlıklarla hafiften haşır neşir isen tek kas grubu öneririm yani buna Split workout derler

• siz yokmusunuz spordan tiksidirirsiniz adamı l*n dün başlamışsın bölgeselmi çalışıyorsun sen tüm vücudu 3 set 8-10 tekrar yapsan idmanın ne kadar sürecek gören 250 kiloya giriyor sanacak neyi kafası bu

0|0
    0|0
    • Haykırarak hatta tıksırarak güldüm :))) bilader ben spora başlyalı 4 ay oluyo bunun bide hentbol oynadığım sralar ki olan geçmişi var :) ağrlk gelince tahminim 80 kilosundur seni çok rahat kaldrıp indirirm kafanı yorma :D benim aradığım cevap farklı hareket ve set düzeni kapiş :))

• Eski bir fitness geçmişim var sade bir yıl ara verdim. hani diyosun ya anlamyrum spordan tiksindrtdinz diye bence sebep sensin ; ) benden tavsiye insanlara çok şey bildiğini sanıp da hiç bişey bilmediğini kantılama başka bir tavsiyede burada takılıp spordan tiksineceine şahsi fikrim bu edwrd ekşi gibi bu işi bilen hocaları takip et oku kendini geliştir :) benim bahsettim bu 2 hareket 12 tekarlık ve butun vicudu çalştırma metodu ki aşşada arkadaş da ismini verdi body workoud 1970 yıllarn body cisi olan bu şahsın yani ekşinin ilk spora başladığı 1 sene hatta 1 buçuk sene yaptığı düzendir. Ha başka bir tavsiyemde gardaşım ben 1.90 boy 90 kloyum ki bu ideal muhtmelen 118 kg bir kişinin 190 altı olması fazla kiloya girer sağlık açsndan ver bence spor sağlık için hani. eğer boyun bir doksandan uzunsa ki kesin uzundur o zamn iyi iyi :))

• bir boyum 190 uzun değil iki ben bodyciyim üç 70lerde kalmışsan yağacak birşey yok zira bilimsel bir konu bu ki bilim çok gelişti bu arada ufak bir yanlış okumuş olabilirim ama sen doğru okusan benim kaçırdığım noktayı görürdün ayrıca sallama der bir tavrın var gülüyorum zira 20 dkda mesaj toparlayıp her mesajında yeni bir özelliğini yazan sensin

• Ağır kiloyla düşük tekrar yap. Maksimumla yüklen. Ama kasların daha fazla zarar göreceği için çok mükemmel beslenmen lazım unutma.

0|0
    0|0
    • Sanırım soruda spora yeni başladım izlenimi verdim kardeşim de senin dediğin kilo fazlaysa ya da bölgedeki yağlanma fazlaysa işe yarar hani eritir yakar :) ben hacim basıyorum o yüzden ağırlık arttrmak zorundayım :s beslenme konusunda haklısın dikkat etmeli doğal beslenym diye günde 7 yumurta 300 gr yoğurt ve 400 gr tavuk tüktyrum. Ara öğünde meyve ve öğlen makarna pirinç :) yan gıda almyrum :)

• Kardeşim ben hacim için söyledim zaten. Maksimum ağırlığı basacaksın. 6 tekrarda seni mahvedecek ağırlığı bas. Vücudada protein bas diyorum. Ne zayıflaması. Kütle yapma antrenmanı :)

• 12x3

0|0
    0|0
  • 3*12

0|0
    0|0
Yükleniyor...