Melo'yu kötü volkanı iyi gösterme çabalarınız işe yaramayacak?Sizce Melo mu suçlu volkan mı? Penaltı kaçıran birine neden gidip atlarsın ki?

volkanın yaptığı resmen şerefsizliktir. meloya köpek diyen volkana melo şeyiyle gol atarak gerekli cevabı vermiştir.
bırakın artık Meloyu Burağı suçlamıyıda kendi kadronuzdaki şerefsizlere bakın (caner, emre, volkan, meirelles, baroni)

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Melo bir kac yil once cukuyle gol attiktan sonra volkani bitirdi zaten. Umrunda mi ak ayisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• 1. si baroni fenerbahçe futbolcusu değil artık.
    2. si kiralık gelip, parasını alamadığı için başkan dahil herkese küfür edip giden bir futbolcuyu tekrar para verip satın alan galatasaray klübü. Sizde biliyorsunuz melonun nasıl olduğunu ama yediremiyorsunuz işte. Birde toplanıp melonun askerleriyiz diye bağırmışsınız. Adam yüzünüze tükürse yarabbi şükür diyeceksiniz :D
    3. sü klüp olarak trabzon spor la birlikte bütün anasınıfı öğrencilerini utandıracak seviyede kıskançlığınız var. Borçlarınız yüzünden ceza yiyorsunuz, klüp itiraz ederken fenerbahçe ninde borcu var ona da ceza verin diye itiraz ediyor. Azıcık kendinize bakın yahu, büyüyün biraz.

0|0
    1|0
  • Volkan suçlu. Her halukarda. Kale yaninda beklemeler falan. Oyuncuların dikkatini dagitma çabası. Birde meloya saldırıyor. Hic sporcu ahlakı kalmamış.

1|0
    0|0
  • Eee melo kopek degil mi (adam ben buldogum diyor) buldog kopek dwyil mi

Saygilarimla

Ayrica burak ve melo tam size gore oyuncular galatasay bunlara layik

0|1
    1|0
  • tabiki volkan bir beşiktaşlı olarak meloyuda volkanıda sevmem fakat o pozisyonda volkan eşşklik yaptı melo ya helal olsun sesini çıkarmmadı eskiden olsa volkanı dişlemişti :D

1|0
    0|0
  • volkan gibi adamlar türk futbolundan temizlenmezse
    bizde başarı olmaz futbolun zevkide olmaz
    bu kaçıncı suç caydırıcı cezada yok

1|1
    0|0
  • Bizim sıkıntımız volkanla, canerle, meloyla değil sıkıntı adalette Volkana 3 maç ceza verdin sonrada Meloyu nerden sıkıştırsam diye düşündü gitti saha dışı olaydan adama maç cezası verdi bu yüzden tüpçü istifa Türk futbolunun katilisin tüpçü.

1|0
    0|0
  • Ya arkadaş penaltı kaçırsın veya kaçırmasın sen karşı takımın oyuncusuyla neden etkileşime giriyorsun ki? Resmen arı kovanına çomak sokma denir buna !

1|0
    0|0
  • Melo suçlu.. Volkan yanından zıplayarak geçecekti ama o bilerek önüne geçip volkana müdahalede bulundu, görüntülerde gözüküyor:D

0|0
    1|1
  • Helal sana kanka :)) volkanı bilen biliyor :))

1|0
    0|0
  • Tamam bu konuda volkan haksız diyelim (bence ikiside haksız) bu melonun pislik olduğu gerçeğini değiştirmez futbolculuğuna bir şey dediğimiz yok ama insan değil

0|0
    1|1
  • Futbol ve spor adina iki yaratik

0|0
    1|0
  • Aynen öyle adamlar komple bozuk

1|1
    0|0
  • volkan suçlu tabiki her derbide aynı şey geçen derbi sabriyle bu derbi meloyla kavga etti.

1|0
    0|0
  • sen federasyon olarak haksızlıklara şikeye adaletsizliğe göz yumarsan o lig de herşey olur

1|0
    0|0
  • Bide buna bak madem. https://vine.co/v/MlwTZ7KaVJa

0|0
    1|1
    • adamsın l*n meloyu tutanlar alın bakın picin yaptıgına sonra meloyu savunun

• Volkan'ın klasik çirkeflikleri. Gidip ayı gibi adamın üzerine atlarsan küfrü de yersin

1|0
    0|0
  • Tabiki volkan suçlu bunda tartışılcak bişey yok karaktersiz pzevenk nolcak

1|0
    0|0
  • Bence volkan saygısızlık yaptı bir galatasaraylı olarak meirelese de ama caner'e şerefsiz anlamadım

0|1
    1|0
  • olaylara tek taraflı bakarak yaşamak nereye kadar? volkan ileriye doğru koşarak yanlış yaptı meloda üzerine hareket ederek yanlışı yanlışla kapattı ikiside aynı derecede suçlu

0|0
    1|0
  • Kesinlikle volkan suclu bu olayda ama meloda genelde cirkeflesiyor

0|1
    1|0
  • Emre Belözoğlu paraya muhtaç...

1|0
    0|0
  • üstüne atlamadı melo arkaya adım attı arkadaş paylaşmış bak izle

0|0
    1|1
  • Meloyu zikmedigi hata. Tipsiz emo memo nemo

0|0
    1|0
  • Siz hala bitmednzmi?

0|0
    1|1
  • Daha sayacak mısın bekliyoruz.

0|0
    0|0
    • kes ya zaten sinir oldum şu beyaz tvdekilere

• Madem "kes" diyi çemkireceksin niye soruyosun o zaman. Birinin seni "poh poh layarak" destek vermesini arıyorsan Galatasaray'lılar lokali ilerde sağda. Ama yok amacım anlamak diyorsan ki hiç sanmıyorum sana olayı mantıklı bir şekilde anlatiyim. Volkan ile Melo'nun geçmişini bildiğini tahmin ederek geçmişlerine değinmiyorum. Sadece kaçan penaltı sonrası Volkan'nın karşı tarafı tahrik etmek için üstüne koşarak yaptığı sevinç gösterisi sonrasında Melo'nunda saf ayağına yatarak gidiş yoluna doğru adımlayıp kendisine çarpmasını sağlası sonucu meydana gelen pozisyonda oyuncuların dibinde olan hakem doğru kararı vererek iki oyuncuyuda cezalandırmıştır. Sende oturduğun o koltuktan gözünü kör eden fanatizmin verdiği çılgınlıkla karşı tarafı ve belkide kendince yanlış karar verdiğini sandığın hakemi şerefsizlikle suşlamışsındır. İğneği başkasına batırmadan çuvaldızı kendi tatmalı insan. Volkan %100 hatalıdır ama Melo'da hiçbir zaman melek değildir ve olmayacaktır. Bence hepsi furbolun tadıdır.

• hıhı öyle

• açılın beyler bu kız bizden :)))))

0|0
    0|0
  • çok haklısın senin gibi yürekli kızlar kazım

1|0
    0|0
  • Az once gorduk burak i super bir mac cikardi yine kazmalik da cigir acti

1|0
    0|1
  • Melo niye arkaya yanasti?

0|0
    1|1
  • ayı işte neden atlasın ingilizler bile ''the bear'' diye başlık atmışlar ünü yurt dışında yayılıyor volkanın :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Melo kendini pitbull olarak görmüyor mu? Kendini zaten o da köpek yerine koyuyo. Ayrıca Emre'ye yaptıkları neydi lan? Volkan sinirlenince suçlu oldu. Çok da iyi yaptı Volkan oh olsun. Tamam sen seviyorsundur Melo'yu ama ben koyu Fenerbahçeli biri olarak, Volkan'ı suçlamana göz yumamam. Sen fikirlerini söylemişsin ben de söylüyorum. 38.media.tumblr.com/.../...0oSZSZ1qe1rv9o1_500.gif Ben bu şahıstan nefret ediyorum.

0|0
    1|0
  • +alves

1|0
    0|0
  • İkiside birbirinden beter..

0|0
    1|0
  • Ayrica volkan hep kaleye geçmeden önce kalenin yanında durup futbolcuların konsantrasyonunu bozmaya çalışıyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...