Bakın bakalım iyi mi bu ölçüler?

boy 1 67 kilo 45 göğüs 70. bel 64 kalça 83 ayakkabı no 39 bacak boyu 85 sarışın sarı saçlı yeşil gözlü kalın dudaklı dişleri biraz eğri burnuda inik sizce nasıl gerçekçi oluunnn lütfen düzgün cevap vercksnz yazın. yksa yazmyn.

Güncellemeler:
erkekler özellikle sizden cevaplarınızı bekliyorum...
ya bu kadar mı açıkça düşüncelerinizi söyleyin alınmam yane gerçekler acıdır kırın kalbimi ama yeter ki doğruları söyleyin
arkadaşlar bu kadar mı yane cevaplarınızı bekilyorum lütfen dürüst açıksözlü olun ama o kadar da kaba girmeyin nazikçe bekliyorum... arkadaşceklerim.teşekkürrler.
arkdşlr düşüncelrinizi söylermsnz lütfen dürüst bi şekilde...

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• Dur sana bir hikaye anlatıyım :D Zamanın birinde bir köyde kimse fil görmemiş bunun üstüne padişah o köye fil göndermiş göndermiş ama fili büyükce bir kapalı karanlık kafaste göndermiş.İçeriye girenler karanlıktan ellerinin yordamıyla işte fil sadece hortumdur yok kuyruktur diye tartışmışlar.Şimdi biz senin resmini görmeden kendi kafamızda hayal oluşturarak sana söylüyoruz.Belki sen daha güzel veya çirkinsin bunu bilmek sadece seni görmekten geçer.Ama yazdıklarıma göre beni değerlendirin ben hayallerinizdeki insanım diyorsan maşallah taş gibisin diyorum :D

0|0
    0|0
    • yani?

• Yani göğüsler küçük ama güzel olabilirsin ama dediğim gibi foto bile yetmez bazen canlı canlı görmen lazımdır :D

Erkekler Ne Diyor 33

• bu kadar şeyi yazmak içi uğraşacağına bi fotoğraf koyup "güzel miyim ?" diye sorsaydın herşey daha kolay olurdu ://

2|0
    0|0
    • ben ölçülerimi soruyorum? beyefendi.

• ölçülerin oluşturduğu görüntü birşeye benzemedikten sonra ölçülerine ne söylesek boş, hatta bomboş hanımefendi !

• Göz önüne getirince çok acayip bişey çıkıyo

1|0
    0|0
  • Boyun güzel, boyuna göre çok zayıfsın, göğüsler bence güzel, bel ve kalça uyumlu, ayaklar normal, kalın dudakları her erkek sever, eğri dişler düzelir, inik burunlar kaldırılır, kilo ile ilgili bir yanlışlık olmasın, bel 64, kalça 83, boy 1,67 bu ölçülerdeki biri bence 45 üzerindedir.

0|0
    0|0
    • yane en son öyleydi ama şimdi bilmiom ama bnce zayıfım ama ben estetik olmak istemiom şu facede bir burun kaldırma şeyi var Nose up diye bir ay her gün 15 dkk. kullanıon burunda düzelme olyomuş ama bn korkuom zarr verr die yan etki falan ne blim işte.

• ne açıdan?

• Gecenin bu saatinde ne açıdan olabilir ?

• iyisin melahat.

1|0
    1|0
  • ayakların çok büyükmüş olmaz : p

1|0
    1|0
  • Buyuk oranda guzel. Hatta boyle birinin oz guveni tam olmali bence.. dislerinin egri olmasi tatlilik bile katiyo bazilrina diye dusunuyrm..

0|0
    1|0
    • yani zaten o kalın dudakllar kpatıo hatta bazı kzlar ble dio ay çk gzl kşke benimkide öyle olsydı falan bzılarıda öpmk istio. yani iyi mi sence dürüst ol lütfen iyi oku cevabını ver bekliom...

• güzel değil yane? bnce burun çok önmli yani bilmiom erkkler içinönmlimi değilmi ?

• Gozler duduklar ve kaslar daha once gelir burundan.. bence hoş kizsin arkadasm..

• abi canlandırma yapamıyorum şimdi siz bana jannefr lopezi bile tarif etseniz aklıma İ.T gelir yani anlıycan bu ne yaw bacak boyu 85 nerden ölctün sen boyunu :s baz aldıgın yer nereesi

0|0
    0|0
  • foto koymazsan bütün yorumlar boş olur en azından yüzün görünmedende olsa foto koymalısın ki gerçek yorumları alasın

0|0
    1|0
  • yoklukta giderın var galıba ama burnun inikmiş hiç sevmem

0|1
    0|0
  • ayak 39 mu :D yanlış anlama ama büyük ayaklı kandınları sevmem hatta sana sevdiğim bi sonenin bi kaç satırını yazıyım

Ben güzel gözlü kadınları severim.

Birde uzun boyluları, küçük ayaklıları,

Hem nasıl severim, öyle severim işte.

0|0
    0|0
  • çok zayıfsın + 70 sütyenin numarası mı o da küçük eger o ise bacakdan anlamam su anda olcu pek anlasılır degıl kalın dudak ıyı ama dısler ve burnu hos degıl acıkcası pek ıyı degıl

0|0
    0|0
    • yok göğüs numarsı burnuneden nfrt ediom ama dişler yne burneden iyi . yane çirkiiiinnnnn.

• yanı ben kendı fıkrımı soyluyoırum gogus 85 en kotu 80 olmalı ... dişlerde onemlı gülüş cok onemlı ama saglıksorunu bu ve yapılıyor

• iğrenç bu ne ya uzaylı mı bu canlı

0|0
    0|0
  • sen fikirlerimize onem vermiyorsun ki...

0|0
    0|0
    • yoo veriom ama sadece aklın basnda olnlrnkne öyle saçmalaynlra dğl. neden oyle dusundunki?

• Tamam bakalim. Benimkilere pek onem vermiyorsun gibi hissetim de o yuzden

• Kilo biraz daha olabilir sanki. ama herşey yerinde pıtık gibiyse nema problema :D

0|0
    1|0
  • dış görünüşü beni fazla bağlamaz kalbini hissettirsin yeter..

0|0
    1|0
    • sence nasıl diyorum?

• yok saçlarım orjinal boyatmam.

• sen bilirsin diğerlerini deneyebilirsin :)

• Bu fotograf koysan daha açık cevap alırdın.

0|0
    0|0
  • kırılma emmee ! popoyu biraz büyütmüşün :D

0|0
    0|0
  • Bi kere sende göğüs yok. Ne demiş ünlü şair;

-Ben memeye meme demem, kafam kadar olmayınca..

10 üzerinden 3 le uğurluyoruz..

0|0
    2|0
  • Soru kapandı galiba :)

0|0
    0|0
  • göğüsler çok küçük tahta gibi bence

0|0
    0|0
  • yaşına rağmen iyi yani. Allah sahibine bağışlasın bakem:))

0|0
    0|0
    • yaşım değilde normal olark nasıl ? kusurlarm falan ne?

• 23 yaşındayken daha da düzelirsin boyunun uzayacağına, bel göğüs ve kalça oranının kendini bulacağına eminim. ben kusur aramam böyle olayda, herşeyin kendine has bi güzelliği vardır. sana tavsiyem sen de arama...;)

• bence çok güzel canım

0|0
    0|0
    • kusurlarımı sölemion ama .

• ayakların buyuk,belin kalın biraz,resmin olsaydı daha iyi olurdu ,

0|0
    0|0
  • ARKADAŞIM BURDAN YAPILAN YORUMLA YANLIŞ OLUR, SENİN FOTONU GÖRMEDEN. ONA GÖRE KENDİ CANINI SIKMA

0|0
    0|0
  • bi foto olsa fena olmazdı bu saatte kafada canlanmıyor

0|0
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • kendin gibi açıksözlü biri ile karşılaşırsan o zaman problem olmaz.

0|0
    0|0
    • yani ne demek istiosunnuz?

• güzelsin demek istiyorum.çünkü güzel kızlar mütevazi olur.en azından benim tanıdıklarım

• sanırım çekicisin

0|0
    0|0
  • Tek kusur ayakların keşke fotonu da koysaymışsın.

0|0
    1|0
    • erkklr burun diş falan sorun edrmi ay işte burası çok çirikin diye ?

• yani kötüyüm çirkinim?.

• Hayır konuyu nasıl bu noktaya taşıdın bilmiyorum ama resim lazım diyorum bunu söylemek için ki birine çirkin demek en büyük ahmaklıktır. Çünkü bu kişinin elinde değildir. Ama biraz bakım işe yarayabilir.

• ablası var mı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• Off kızım bütün site senin ölçülerini bekliyordu sanki yetmiyor mu cevaplar. Off çok seksisin yerim seni tarzında cevaplar bekliyorsan hiç bekleme arkadaşlık isteği atanlar olucak zaten. Tahta gibi bişisin zaten gögsün yok kalçan yok belin kalın ne bekliyosun yani saçın sarı gözün yeşil dudakların dolgun olduu! yetti zaten di mi? Git yat güncelleme yapıp durma bizi de rahatsız etme ya.

5|0
    0|0
  • Link olsaydı ve birde anket yapsaydın..Ehhh belkim bişiler söylerdik.Güzellikten çok çekicilik önemli.Çekici gelmiyorsa insanlık bir hiçtir.:))

0|0
    0|0
  • Gayet güzel ölcüler

0|0
    0|0
  • Gögüslerin çok küçük bacak boyun standart kalçaların biraz dar belin diğer yerlere göre kalın.

karakterine geçelim

1|0
    0|0
  • çok zayıfsın bence. bacak boyun normal. burna çok takılma inik ne bilmiyorum ama göğüste kalıp harflerle olandır 70 sırt genişliği ama anladığım kadarıyla göğüs düz. boyuna göre ayak numaran normal ama kiloya göre büyük. göğüse göre bel geniş

0|0
    0|0
  • Soylemicektim bunu sen istedin.

Uzgunum cirkinsin.

Kalin dudaklarim guldugunde dislerini kapamicak.

Burnun uzak atislarin hedefi olacak.

0|1
    0|0
    • bn sni çok mrk ettim ya

• Sana ben nefis soverdim ama silecekler :D

• şşşşttt küfür yok.

Melahat terbiyeli ol lütfen. Hakaret acizlerin işi. Acizim dersen sorun yok devam et.

• İç bacak boyu mu?Dış bacak boyu mu?

Ayrıca dişler çok önemli, bir sıcak gülüşün temeli...

Onun dışında gayet iyi...

0|0
    0|0
    • iç ve dış derken? .s ama dudaklarım kalın ki kapatmazmı dişlerimi?

• içinden

• O vakit sorun yok...

• kilo az, göğüs hiç yok nerdeyse, kalça fena değil..dudakların kalın olması avantaj..göğüs bölgeni geliştirmeni tavsiye ederim

0|0
    1|0
    • burun diş nasıl? bnde biliom kilo azda göğüslerde çok küçük benimde hosuma gitmio burun göğüsler diş ve zayflık mı kusurlar.?

• ya nasıl desem ııımmm şu burnn üstnde kemik vr bide burun kalkık değil anlatabildimmi cnım ? nasıl buldun bütün olaraak ?

• ya herkesin kendine has bi güzelliği vardır..şimdi sana burda ne desem yalan olur..daha doğrusu kendimi tam olarak ifade edemem..seni ark olarak ekliyorum kabul edersen daha rahat açıklarım mesajla.

• inik burun ne la

1|0
    0|0
  • caps ver.

1|0
    1|0
  • Çok zayıfsın.

0|0
    0|0
  • Sarisin sari sacli hemi..hmm

0|0
    0|0
  • Burun inikse olmaz.

0|0
    0|0
    • bastan kaybettm desene erkkler sarışın kız dynce beynleri duruo gerçi ama bn kaybettim game over.

• gerçek hayatta asılan varsa kaznmışsındır yoksada üzülme inan bi asılan çıkacaktır

• ne dion nan arkaasıımmm o kadaan mı kötü yaa?

• bana biraz zayıf gibi geldi kendimde 50kilo olduğumdan bana bile zayıf diyorlar çevremdekiler.

0|0
    0|0
  • arkadaşlıktan nie çıkardın çok merak ettim doğrusu

0|0
    0|0
  • valla benim bi kız arkadaşımı anlattın sanki :D

0|0
    0|0
  • iyisin benimde bitek dişlerim azcık eğri çok takıyorum bunu ya telmi taktırsam ne :(

0|0
    0|0
    • takmayın şöyle şeylere..

• takmıyalımmı ya ben erkeklerde hep gülüşüne dişlerine bakarım onarda bakıyodur ama :(

• Çok zayıfsın göğüsler tahta ayaklar kazma gibi. Burun inik derken ağzına girmiyordur inşallah.

0|0
    2|0
    • bnce zyf olmk şşman olmktn iyidr göğüslr tahta derken? yani burnu düşük kalkıp değil

• 100 60 100 olmalıydı reyiz

• Melaat güncelleme artık

Yükleniyor...