Arkadaşımın ablasının hoşlanma durumu

Şimdi şöyleki aile dindar abartı değil ... bende öyleyim , arkadaşımın evine davet edildim evimden uzakta istanbulda bekarım 20 yaşındayım.. arkadaşım 19 yaşında 22 ysında ablası var ailesi benim ailemle tanıştılar ve çok samimiler yani huy olarak çok hoşlandılar .. sizce beni kızlarına düşünüyorlarmıdır veya ziyaret ettiğim evde 1 hafta kaldım ablası çalışıyor akşam geliyor benimle ara sıra konuşuyor kız kendisine bni düşünüyormudur evlenmek maksadı ile dilerseniz konuyu biraz daha açabilirim görüşlerinizi beklemekteyim lütfen ciddi cevaplar alayım

Güncellemeler:
Peygamber efendimiz evlendiğinde 25 yaşında idi karısı 40 yaşında tabiki kendimi bir tutmuyorum ama şunu izah etmeye çalışıyorum evlilikte 2-3 yaş pek önemli olmasa gerek.

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Buna kesin karar veremeyiz, ailesi istese kız isteyecekmi? Bu sorunun cevabı sende saklı, eğer sende birşey hissediyorsan kızdan cevap alman daha mantıklı, zaten ailelerinız sıcak bir hava yakalamış.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır küçük birisi ile düşünmezler

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar, biri 20 diğeri 22 yapmayın Allah aşkına, aradaki farkı buz dağları gibi yorumluyorsunuz?

• Ya arkadaş banane senin düşüncenden herkes kendi düşüncesini yazıyor burada müneccim dğilim ben sende yaz düşünceni ama benim yorumum altına değil

• yorumum mevcut zaten, yorumla butonunu ben yapmadım sanırım burda, merak etme daha yazmam zaten, hasbinallah?

• daha çok küçüksün...kızlarından da küçük...seni kızlarına düşünmeyi bırak ondan küçük olduğun için tamamen zararsız bi erkek kardeş gibi görmüşlerdir

0|0
    0|0
  • Aklıma erkek kardeşim geldi,sanırım sıkıntı olur..ablama asılıyor durumu da olabilir.yaşın malüm..

0|0
    0|0
    • anlayamadım sıkıntı oalcaksa neden olabilir durumu açabilirmisiniz.

• onca yazdığımı mal mülk olarak algıladın ise bende teşekkür ederim...

• hayır demek istediğinizi de çok iyi anladım hassas konular tabiki zamana bırakıyorum

• Oğullarının arkadaşın diye o yakınlık yanlış anlama bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşının ablasına bakman bence o gözle çok yanıl evine almış seni güvenip yaptgın iyi değil

0|0
    0|0
  • olmaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...