Beyler bayanlar okula giderken bisiklet kullanmak istiyorum deneyim etmis olan?

Arkadaslar okula otobusle gidiyorum ama otobusle gitmeme ragmen duraga kadar ve oyobusden indikten sonra cok yuruyorum artik yoruldum son sinifim bisikletle gidersem daha kolay olur diyorum bisikletle giden var mi isine okuluna nasil iyi mi?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• tam 1.5 sene bisikletle hergun ise gidip geldim 8km gidis 8 km donus. yagmur, ruzgar, sis, kar gunes. bisikletle yorulmucaginimi dusunuyorsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben İşe Gidiyorum Gerçekden Çok Keyifli Sabahları Hem Spor Oluyor Hemde Duraktan Sonra Yürümek Zorunda Kalmıyorum :)

0|0
    0|0
  • kışın büyük sıkıntı en fazla iki ay kullanabilirsin bisikleti

0|0
    0|0
  • bizim okulda bisiklet koyma yerleri var ve ben o yüzden sıkıntı çekmeden gidiyorum bisikletele. 3 km

0|0
    0|0
    • Vayyy ben de istiyorum arabalar falan tehlikeli olmuyo mu ama annem cok korkuyo bisikletten bu yuzden

• türkiye de olur da ben kıbrıstayım orda yay güvenliği 1 numara arabalr bisiklete saygıl okulda bisiklet iin özel yol var ama türkiyede tehlikeli

• okulda koyacak yer bulsam bir dakika bile durmam

0|0
    0|0
  • 18 yasinda yoksun ne isin var burda?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla lisedeysen tavsiye etmem. bir kere deneyeyim dedim aksam ciktigimda bisikleti yerinde bulamadim kilidi koparip alip goturmusler. Deneme derim :))

1|2
    0|0
Yükleniyor...