Ciddi şekilde 2 hafta içinde 5 kilo vermem lazım?

163 boyunda 60 kiloyum 2 hafta sonra şehir dışında toplantım var eski arkadaşlarım da gelicek beni kilolu görsünler istemiyorum. Hızlı alıp veren biriyim zaten. Önerebiliceğiniz egzersiz programı vs var mı? Düzenli olarak her akşam 4 km yürüyorum su da içiyorum yanına ne yapmalıyım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 4 km 7-8km olacak yemekler azalacak üç beyaz hayatından çıkacak katı yiyecek yerine sıvı ile beslen yemeklerini yağsız yap haftada 4 kilo verirsin metobolizman hızlıysa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kalori hesabı yap derim ben çok faydasını gördüm aç kalmadan kilo verirsin birazda sporla desteklersen fazlasını bile verebilirsin

1|0
    0|0
  • İsveç diyeti yap! Çok net! Ama zor bir diyettir. Kalp ve tansiyon hastalığın yoksa işe yarar. Spor yapmadan zayıflarsın. Ve iki sene boyuncada kilo almazsın 😊

1|0
    0|0
  • her akşam caddebostan sahilinde koş ben 3 günde 7 kilo verdim : )) bostancıdan fenerbahçeye kadar koşuyorum geriye gelirkende koşuyorum bayağı yorucu ama fena kilo verirsin tabi istanbuldaysan : )

1|0
    0|0
  • bence fitnessa başvur hocana durmu anlat her gun 3-4 saat ne kadar zorlayabilirsen

1|0
    0|0
  • İmkansız. Sana normal olanı söyleyim haftada 1 kilo vermendir. Oldu ki dötünü sıktın zorla ettin yaptın haftada 2 kilo verdin. 2 haftada 5 kilo imkansız. Hele ki ne yapacağından emin değilsen hepten imkansız. Üzmek istemezdim ama böyle

1|0
    0|0
    • En azından söyledin teşekkürler :(

• yüz bol bol saatlerce :))

0|0
    0|0
  • Ye iç ye iç sıçma ondan sonra 2 haftada 5 kilo ^^

NAH verirsin der noktayı koyarım.

0|0
    2|0
  • Her akşam 10km. Ve yemekler az ve sık yencekk

0|0
    0|0
  • Koş kız koşş :))

1|0
    0|0
  • gel ben sana verdırım zor degıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her sabah kalkinca 1 cay bardagi ilik suya bir tatli kasigi Elma sirkesi koy IC bol bol yuruyus sebze agirlikli ye canin tatli seyler cekerse meyve ile idare et ara ogun olarak bir Elma mesela. Sonra gece sekizden sonra yemek yememeye calis sekizden once protein agirlikli et yani tavuk gogsu tutekmeye calis pirinc pilavi da olabilr buna bir hafta uy mekik cek ornegin birinci gun yirmi ikinci gun otuz diye arttir cayda seker kullanma bunlar kesinlikle iyi gelecektir :)

1|0
    0|0
  • Seker tuz ekmek yag bu dordunu kes, sabah ac karna yuru aksam 5den sonra yemek yeme kahvaltini en gec 8de yapmis ol yeterli bence :-)

0|0
    0|0
  • benimde 4 günde 5 kilo vermem lazım yemek yemicem sende yeme

0|0
    0|0
  • Her aksam yeşil cay iç yemekten önce bol salata ye ki tok tutsun vücudunu zorlayacak hareketler yap ama 2 kilo falan verirsin zorlasan 3 kilo

1|0
    0|0
  • yoğurt yee ben 4 günde 3 kilo vermistim :D yediğim şey sadece yoğurttu :D

0|0
    0|0
    • Duymuştum onu ama mideni bozmadı mı ya :D

• hayır :D

Yükleniyor...