Aramızda profesyonel bir sporla uğraşan var mı?

Evet Arkadaşlar Merak Ettim :)

Aramızda Profesyonel Bir Sporla Uğraşan Var mı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Judo yapıyorum. 1990 da yıldız milli takımdaydım, avrupa şampiyonası hazırlık kampında dizim ters döndü 1.5 yıl judo yapamadım. kütür fizik ve temel kondüsyon hareketleriyle devam ettim iyileşme sürecinde. fakat dizim hep biraz güçsüz kaldı, eskisi gibi olmadı. ondan sonra da zaten sadece amatör yapmaya devam ettim. üniversitede dizim artık verimli hale gelmişti, üniversiteler arası avrupa şampiyonasında 3. oldum. sonrasında da artık yavas yavas emekli olmam gerekti. 25-26 yaşından sonra judo da pek birşey yapılmaz profesyonel olarak. o yaşa kadar yapıldı yapıldı.

0|0
    0|0
    • Abicim geçmiş olsun öncelikle başarılarının devamını dilerim

• teşekür ederim ama bundan sonra sadece spor amaclı devam edebiliyorum :) devletin bizim branşlarımızdaki sporculara verdiği süper değerden dolayı zaten eğitmenlik yapmak metelige kursun atıp borç harç içinde yüzmek demek. o yüzden kendi mezun oldugum işimi yapıyorum. Bu tür amatör branşlarda olimpiyat şampiyonluğu yada dünya dereceleri elde etmedikten sonra geçinmenin imkanı yok, bir sakatlıkta anında destek çekiliyor.neyse :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|0
    0|0
  • OOoo bu site açtı seni iyice açıldın saçıldın soyunmaya başladın

0|0
    0|0
  • taekwondo

0|0
    0|0
  • Bi ara futbol oynamıştım daha sonra üst üste bacağımın kırılması sebebiyle bıraktım.Zaten geleceğim de yoktu açıkçası.Ayrıca ücreti düşük.Alanyaspor ve Tarsus İ.Y nda oynamıştım.

0|0
    0|0
  • taekwondo,kickbox,muay thai :)

0|0
    0|0
  • ne gibi sporlar mesela ?

0|0
    0|0
    • Tenis Voleybol Masa Tenisi Futbol Basketbol Yüzme Halter Judo Eskrim Bisiklet Jimnastik vs

• Vücut geliştirmede bir spor sayılırsa o ve parkour yani serbest koşu.

• ben varım satrançta ustayımdır

0|0
    0|0
    • Çok severdim bir zaman aşırı mükemmel derecede oynamıyordum tabiki güzel bir spor

• eskiden kartalsporda oynuyodum bıraktım =)

0|0
    0|0
  • basketbol 8 yıldır profesyonel(son 1 yıl hariç)

0|0
    0|0
  • Pes 2012 pro düzeyde oynarım.

0|0
    0|0
  • beşiktaşta top oynuyodm en son.gençken tabi :D

0|0
    0|0
  • Profesyonel olarak tava büküyorum bro. Son tava bükücü benim.

0|0
    1|0
  • aslında olabilirdim ailem sağolsun aldılar kulüpten tam da 10 numeralı formayı kapmısken..

0|0
    0|0
Yükleniyor...