Fenerbahçe sizce kimi transfer etmeli

sizce fenerbahçenin hangi oyuncuya veya o oyuncu gibi birine ihtiyacı var

aklınızdan geçen isim veya isimler nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• tek hedefi GS'ye gol atmak olan bir takımdan hala ne beklenir bilemiyorum ..

0|1
    1|1
    • tek hedefi fenerbahçeyle berabere kalmak olan bir takımdan ne beklenirse o beklenir.;)

• ne defanası ya tek kale maç yaptık:D:D kadıköyde bizi yenmeniz imkansız zatende sen elinin hamuruyla bunu anlamassın:) şike şike dediniz aziz yıldırım da çıktı şimdi kaçacak delik arayın:) futboldan anlamayıp konuşan kızlardan birtanesisin:) cok ama boş konuşuyorsun

• Elimin hamuruyla mı :D biliyor musun tam bir fenevli gibi konuşuyorsun çirkefleşiyosun ve size laf anlatılmaz .Ha tek kale maç yaptınız ben ortada bir gol falan göremiyorum Muslera'nın performansı sağolsun biz sizi sadece takım ruhumuzla bile yeneriz.Evet şikecilerin önde gideni hatta bayrak tutanısınız kii azize'nizde çıktı size iyi şikeler canımcım öptüm bay .

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• galatasaraylıyım fakat kısaca bakacak olursak fenerbahçe zaten iyi bir takım.eğer daha iyi olmak istiyorsa tekniğe odaklanmalı.ve şunu anladımki takımda alex'den başka iyi bir teknik adam yok.

0|0
    0|0
  • brezilya ekolüne geri dönmeleri gerek ve alex'e alternatif

0|0
    0|0
  • beni :))

0|0
    0|0
  • ronaldinho

0|0
    0|0
  • ezikk fenevbahçelilerr...