Hiç ayrıldığınız sevgilinizden daha iyisini bulamayacağınızı düşündünüz mü?

şahsen ben öyle düşünüyorum yüzüne de dedim hatta senin gibi olmayacak diye

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• ilk ayrılınca onu düşünürsün hatta onu düşündüğün için acı çekersin. sonra bir bakmışssnki iyiki ayrıldım diye dua ediyorsun:)

0|0
    0|0
    • şahsen 3 ay oldu ama hala ondan iyisini bulama gibime geliyor

• peki ne kadar daha zaman geçmesi gerekiyor

• ondan iyisinin olduğunu görebilecek kadar gözün açıldığı zaman olacak.

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunu herkes düşünür. Ve gelen gideni genelde aratır.

0|0
    0|0
  • ayrılmadık fakat ben düşünüyorum. zaten bana acı verecek kısım bu olur. onu başkasına kaptırmak ve daha iyisini bulamayacağını düşünmek.

0|0
    0|0
  • düşündüm ama şuna emin oldum kimse hint kumaşı degildir ve her defasında daha iyileriyle karşılaştım ama kıymetlerini bilemedim

0|0
    0|0
  • Ondan daha iyisi değilde bir başkasını onun gibi sevemeyeceğimi biliyorum.Başka birinin de beni onun kadar sevmeyeceğini biliyorum.Yoksa benim odundan iyisini bulurum.

0|0
    0|0
  • kimse kimseden daha iyi değildir her insanın kusurları ve her insanın iyi özellikleri vardır sorun sana hangisini yansıttığnda

0|0
    0|0
  • hayır.mutlaka ondan daha ıyılerı vardır unutma kımse mukemmel olarak yaratılmadı bu dunyada

0|0
    0|0
  • hc dusunemedm

0|0
    0|0
  • ben bulamam sanırım .

0|0
    0|0
  • ben düşündüm ve hala da düşünyorum

0|0
    0|0
  • bunu düşünüyosan ayrılmıcakdın.genelde senın gbıler ayrılıyor.

0|0
    0|0
  • Düşünededüm.

0|0
    0|0
  • evet düşündüm,daha iyisini bulurumda,onunla yaşadığım aşk gibi aşk yaşayabilirmiyim,onun kadar kimse severmi beni onu sanmıyorum işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• daha iyisini bulacağımı biliyorum kendisi o kadar iyi biri değildi bunu sonraları daha iyi anladım ama aynı hislerden daha iyi olurmu emin değilim olmasını çok isterdim

0|0
    0|0
  • o hayatımda tanıdığım en mükemmel insandı. Başkalarını da severim evet ama onun yeri hep ayrı hatıraları saklı bende. Kahretsin ki kaybettim onu...

0|0
    0|0
  • düşünüyorsun ister istemez.ama zaman geçtikce onun gerçek yüzünü görüp yeni aşklara yelken açıyorsun.

0|0
    0|0
  • Hep daha iyisi oldu

0|0
    0|0
  • düşündüm de şimdi aptallık yapmışım diyorum

0|0
    0|0
  • hayat ilerde daha iyi insanlari illaki çikartacak karşimiza.ama onun kadar kimseyi sevemeyecegim onun yerine kimseyi koyamayacagim.ilkimdi hep öyle kalacak :(

0|0
    0|0
  • 2.5 yıldır bunun kafasındayım ama bulamazsam son çare gitcem özür dilicem heralde:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...