Dün gece sigaramı yakarken hayatımdaki gereksiz insanları da yaktım?

hayatınızda gereksiz insanlar varmı ? ne düşünürsünüz gereksiz kişiler hakkında?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin mutlaka bir sebebi var. Gereksiz insanlar bile kendi gerekliligini, kotu insanlar kendi iyiligini, yanlis insanlar da kendi dogrulugunu hatirlatir.

Sezen Aksunun dedigi gibi

Ben bu yuzden hic kimseden gidemem gitmem

Unutamam aci tatli ne varsa hazinemdir

Acinin insana kattigi degeri bilirim kusemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aferin, sigara dedin ve şimdi yaktıracaksın bana. ahanda yaktım. pek insanlar üzerine düşünmüyorum. ben de bir başkasına göre gereksizimdir, napayım şimdi kendime. bir şey yapamayacağım için bir başkası içinde bu yönünü es geçerim.

0|0
    0|0
  • ailem ve kardeşim gibi sevdiğim bi arkadaşım hariç herkes gereksiz ..

0|0
    0|0
  • Yanımda olması gerekenler yanımdalar bak teker teker kural basit hatırlatırım geçmişe mazi derler ;)

0|0
    0|0
  • artık yok

0|0
    0|0
  • abi bir sürü var ya yemin ederim hepsi menfaat için yoksa tınlamazla bile :D

0|0
    0|0
  • katil mi oldun :/?

0|0
    0|0
  • var tabi,zaman zaman canımı sıkıyolar hatta. bişey yapmıyorum artık yok saymaktan başka.

0|0
    0|0
  • Ailem ve birkaç kişi dışında gereksiz olmayan kimse yok ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• OSMANLININ SON DÖNEMLERİDİR BAHÇESİNDE OT YOLAN ADAM ,YERDE BİR B.K BÖCEĞİ GÖRÜR

İSTEMEDEN DE OLSA İÇİNDEN

-HEY ALLAHIM DER HER MAHLUĞU YARATTINDA BU B.K BÖCEĞİNİ NİYE YARATTIN KİME NE FAYDASI VAR?

GEL ZAMAN GİT ZAMAN BİZİM ADAM BİR HASTALIĞA TUTULUR HER YERİNDE YARALAR OLUŞUR.HANGİ TABİBE GİTTİ İSE ÇARE BULAMAZ.

ENSON BİR ALLAH DOSTUNA GİDER.DURUMU GÖREN ALLAH DOSTU DERDİN DEVASINI HEMEN SÖYLEYİVERİR

-SENİN HASTALIĞININ TEK ÇARESİ BOK BÖCEĞİNİN YUVARLADIĞI TEZEĞİ YEMENDİR!

BİR SÜRE ÖNCE SÖYLEDİĞİ SÖZLERİ HATIRLAYAN ADAM ÇARESİZ DENİLENİ YAPAR VE İYİLEŞİR

ARADAN YILLAR GEÇER BİZİM ADAM İHTİYARLAMIŞTIR HACCA GİTMEK İSTER VE BİR GEMİYE BİNEREK YOLA KOYULUR.

BİR SÜRE SONRA DALGALAR GEMİYİ SAVURMAYA BAŞLAR BATMAK İSTEMEYEN AHALİ BAĞIRARAK SAĞA SOLA KAÇIŞIR

FERYATLAR YÜKSELİR. BİRDE BAKARLARKİ BİZİM İHTİYAR ADAM SESSİZCE OTURMUŞ ETRAFI SEYRETMEKTEDİR

DERLER Kİ-BE ADAM BÖYLE DURACAĞINA BARİ ALLAHA DUA ETTE BİZİ KURTARSIN

---YOOK DER İHTİYAR BEN ALLAHIN İŞİNE BİR KERE KARIŞTIM BANA B.K BÖCEĞİNİ YEDİRDİ BİR DAHADA KARIŞMAM GEMİYİ İSTER BATIRSIN İSTER ÇIKARTSIN!

Demek ki neymiş hikayeden de anlaşılacağı gibi herkesin bi değeri vardır. senin ne kadar paha biçtiğin esasmış...

1|0
    0|2
  • Helal olsun sana yiğidim

0|0
    0|0
  • hayattaki gereksiz insanların hepsini hayatımdan çıkardım sadece 1 2 tane kaldı onlarda rahatsız etmiyor artık tek bildiğim artık yalnız kaldığım

0|0
    0|0
  • merak ediyorum dün gece bu sigarayı yakarken gereksizleri yaktın ama hala o gereksizlerde kalmışsın farkettin mi...

0|0
    0|0
  • ssiagaran gibi bitir onları :) başka da bişidemiyom

0|0
    0|0
  • Vardı.Yok galiba şimdi.

0|0
    0|0
  • Hayır, gereksizler yok.

0|0
    0|0
  • 1 gecede dunyaları yakamam