Hayat koşulları mı zor yoksa bizim başarısızlığımız mı?

Türk toplumu her zaman başarısızlığa kılıf örtmeye çalışır. ama bu defa durum farklı ben hayat koşulları zor diye düşünüyorum . ya siz ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayat koşulları zor bence. En basitinden eskiden iş sahibi olmak da kolaydı, lise mezunları direk öğretmen olabiliyordu. Kamuda çalışan nice ortaokul - lise mezunları var. Şimdi üniversite mezunu olmayı geçtim yüksek lisans yapanlar bile zar zor iş buluyor. Ekmek artık aslanın ağzında değil, midesinde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hem şartların çok zor olduğu bir ülkedeyiz

hem halkta boşvermişlik, kadercilik ve bunun getirdiği tembellik var

tembelliğin uzantisi olarak da kafayı çalıştırmaya üşenmek var

0|0
    0|0
  • biz zoruz. (ne biçim cümle oldu) O.o

0|0
    0|0
  • en kötüsü ikisini aynı anda yaşamak ekinok .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• işine gelmeyen herkes bir kılıf uyduruyor.yoksa yapılmayacak birşey yok.yapanlarda çift beyinmi var.avrupa modası ve gereksiz tüm adetleri bu ülkede.iki kültür arasında kalanlarda çatışıyor.avrupadan empati ve önyargısız olma huyu örnek alınsa bugün farklıydik.

0|0
    0|0
  • hayat koşulları gerçekten çok zor siz bir tarafı düzeltmeye çelışırken diğer taraf bozuluyor. yani anlayacağınız bu hayatın a...kym

0|0
    0|0
  • Bi Fareye İstediğin kadar mazeme ver uzay mekiği yapamaz :)) Bi bodrumda actıgı gece külübüyle şu an las vegasın en büyük kumarhanesini işleten adamında hayat kosulları zordu :)

0|0
    1|0
  • Hayat koşulları da zor, insanlar da kabiliyetsiz, ama ilk bahsettiğim unsur daha baskın

0|0
    0|0
Yükleniyor...