Hangi marka bisiklet almaliyim?

Arkadaslar bisiklet almayi dusunuyorum sizce dag bisikleti mi yol bisikleti mi alayim? Turkiyenin yollari pek iyi degil dag bisikleti alsam daha dayanikli olur diye dusunuyorum sizce dogru mu? Birde sehirler arasi bir tur yapmayi dusunuyoz arkadasla. gece surerken sehirler arasinda karanlikda gormeyip ezmesinler bizi :D bu konuda bilgili arkadaslarin yardimini istiyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Salcano

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bütçe? Dağ bisikleti alırsan şehirler arası yolda tıkanır kalırsın.. Yanından yol bisikletleri gelip geçerken onlara bakar kalırsın. Ya da kilitlenebilir maşa alacaksın

0|1
    0|0
    • 400 500 ariyom ama yetmezse daha fazla da verebilirim yollar cok engebeli olursa yari yolda kalir miyim yol bisikletiyle?

• Dağ bisikleti al alırsan da Kron marka al kesinlikle

0|1
    0|0
  • bir keresinde sevdiğim kıza bakarken bisikletten düşüp rezil cühela olmuştum millete karşı ağlaya ağlaya dönmüştüm eve milletin bakışları içinde o günden bu yana bisiklet gördüm mü yolumu değiştiriyorum

0|1
    0|0
    • Dustun aglamiyaydin iydi :D deseydin dusunce guzelligin aklimi basimdan aldi carptik diye durumu toparliyabilirdin :D

• yok işte millet de bana bön bön bakınca daha fazla utanıp rezil olup hüngür hüngür ağlaya ağlaya eve gitmiştim eve gidince annemden de dayak yemiştim ayağımı kanattığım için benim çocukluğum çok travmalı geçti :)

Yükleniyor...