Metrobüste yaşadığınız bir yolculuk hakkında anekdot paylaşır mısınız?

yine harika zaman geçirdim bugün metrobüste. tıkabasa doluydu . zincirlikuyu'dan bindim solumda başörtülü bir kız kuran okuyordu, hafif bira kokuyordum bozuldu galiba. yer vermediğim kilolu bir bayan elinde boyner torbası vardı . yüksek sesle telefonla konuşanlar bol bol küfür argo .. araçta rahat 250 kişi vardı . yine baktım kimsede pahalı birşey yoktu orta halli insanlar. güzel kız yoktu göz teması kurmadım kimseyle..

Metrobüste yaşadığınız bir yolculuk hakkında anekdot paylaşır mısınız?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Metrobüs...Anlatılmaz yaşanır.Sıcaktan bunalan bedenlerin aradığı klima esintisinin bulunamayacağı,akşam yenen turşu,sucuk,köfte gibi tuz ve baharat bakımından yüksek lisans yapmış yiyeceklerin kokusunun,insan bedeninden dışa vurulduğu sosyal ortam.Bu koku verilen bilet ücreti neticesinde,belediye ve duyarlı vatandaş tarafından size sağlanan bir hizmettir.Akşam iş çıkışı olması veya sabah saat 7.30 olması hiçbir şeyi değiştirmez.Bu koku her daim sizinledir ki,öğle yemeğine kadar bir şey yedirmeyecek derecededir.Metrobüse badana da yapsanız,kireçte dökseniz,kezzapla da yıkasanız gitmeyecek bir aroma.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• sınav çıkışında balık istifi bile gitmek için nerdeyse yarım saat bekledim bu ne ya bu kadar mı kalabalık olur

0|1
    0|0
  • fener maçından dönüyoduk maçı almısız bangır bangır tezahürat yapıyoruz metrobüste bi koreli adam elinde kitap kulağında kulaklık neye uğradığını anlamadan öylece şaşkın şaşkın bakıyodu korkmuştu sanki biraz :)

0|0
    0|0
  • Metrobüse binmedim dolayısıyla anekToD da tutmadım.

0|1
    0|0
  • bir akşam yurda dönüyordum metrobüs baya doluydu cevizlibağ durağında inicektim ki inemedim resmen kapıya geçirmediler sonraki durakta inmek zorunda kaldım bide gülüyorlar koca koca adamalar. Allah akıl fikir versin. Yakın bir arkadaşımada kızın teki durup dururken biber gazı sıkmıştı.

0|0
    0|0
  • bi keresinde bi sapığa denk eldim. nereye gitsem adam bana yanaşmaya çalışıodu Allahtan aktarma var zincirlikuyuda kurtuldum

0|0
    0|0
  • ben cok fena uyudum hatta basim one dusuyordu, hatirliyorum :) umarim horlamamisimdir :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• alkol alıp da mılletın ıcıne mı karısıyosun bırader toplu tasımaya bınıyosun

5|3
    0|0
  • Okula gidebilmek için Zincirlikuyu'dan Avcılar'a kadar çekmek zorunda kalıyorum o işkenceyi. Havasızlıktan fotosentez yapıyorum :(

0|0
    0|0
  • Kuran okuyan kızdan, kafana çanta yemediğin iyi olmuş:))

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden sevmiyorum toplu taşıma araçlarını.kişilerin alkol alıp bizlerinde o kokuyu solumak zorunda kaldığımız için.alkol alıp metrobüs de yolculuk yapmaktan keyif almak senin için nasıl bir ayrıcalıktır bilemem ama insanlara saygı benim için bir ayrıcalıktır.

0|0
    0|0
  • 1 kere bindim ust uste insanlar ter kokusu falan filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...