Bir kız günde sevgilisine 70-80 sms atıyor ve 4-5 kere arıyor ve ben boğuluyorum .. Sizce ne yapmam lazım ?

Sevgilim her gün 70-80 sms ve 4-5 kere arıyor ama ben boğuluyorum bunun farkında değil anlatıyorum anlamıyor ona olan sevgim de bitti gibi artık soğudum sizce ne yapmam lazım ?

Güncellemeler:
Aptal Aptal cevaplar yerine mantıklı cevap yazmayı deneseniz ..

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• 70-80 sms ne ki çok az biz her dakika mesajlaşıyoduk varken , ama eğer rahatsız oluyosan söyle de çok pis trip yapar benden demesi.Hele 18-20 yaş arasındaysa başın çok ağrır(genel olarak söylüyorum alınmasın kimse)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• pek sevgi uzerine dayalı degil sanırım ya bariz biseklde tepkini koy konus yada sogut kendinden biseklde. ama knusmak daha mantklı

0|0
    0|0
  • sevgin bittiyse ayrılacaksın.

0|0
    0|0
  • Ben okurken bunaldım.. Madem içinde his kalmadı ona dair, daha fazla oyalamanın manası yok, inceldiği yerden kopsun daha sonra daha çok can sıkar.. Ama bunu tüm uyarıları yaptıktan sonra yap, belki düzelir..

0|0
    0|0
  • Yazık ya ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • Şuan eski sevgilim olduğunu düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • ayrıl en iyisi bu fazla oynamanın gereği yok.

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi.

0|1
    0|0
  • açıkça her şeyi anlat derim ben.

0|0
    0|0
  • sevgin bitmişse hala onunla olmanın anlamı yok bence

0|0
    0|0
  • sevgi bitti ilişki bitti bu kadarmış deyip bitireceksin .

0|0
    0|0
    • ne kolay demi kızı düşünün bide aptal asık kendine bile zarar verebilir

• o zaman sevgilisinin huyunu anlayacak kadar olgun olsaydı hiç bunaltmanın alemi yok.

• anlamıyorsa yapıcak bir şey yok ayrıl

0|0
    0|0
  • Git soguk bi dus al

0|0
    0|0
  • ya ben de sevgilime böyle davranıyorum çok kısa cevaplar veriyo sureklı o da mı sıkılıodur :(

0|0
    0|0
    • Evet sıkılıyordur !

• ama sıkıyor çok her saniye mesaj sevgi aşk bi yere kadar , bi yerden sonra soğumaya başlıyorsun. İstek kalmıyor.

• o zamn belşrt bunu açıkca soguyorum yapma de ben olsam ayrılacagından korkar kendımı frenlerdım

Erkekler Ne Diyor 4

• numaranı değiştir.

0|1
    0|0
  • lan ne güzel kız seni sevio işte.ayrıl diyenlere inat ayrılma.ama güzelce anlat.aşırı ilgi bunaltmış seni ama ayrıldıktan sonra da bunu geri isteyceksin.

0|0
    0|0
  • söyle ayrıl kızın da vaktini boşa harcama. Ama hakikaten çok fazla yani ben olsam bende dayanamam.

0|0
    0|0
  • kızlarımız çok garip

0|0
    0|0
Yükleniyor...