Hoşlandığın kişi(bu kişi dişi oluyor) dul ise

boşanmış ya da eşini kaybetmiş farketmez bu durum sizin olaya bakışınız nasıl değiştiri? ya da değiştiri mi? hadi erkekler bakalım öncelik duygular mı? kızlar siz de erkekte bu durum karsında ne yaparsınız? gerçi eminim önceliğiniz duygularınız...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• tek kelime :

sevene can feda :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• duyguların dullugu olmaz,yaşamak güzelse yaşanır,yeterki karşımdaki insan olsun,beni anlasın,o da bana bir şeyler katsın,

0|0
    0|0
  • Dul olup olmaması o kadar da önemli değil, önemli olan karşılıklı pozitif iletişim kurabilmek, gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Ben bekar bir Türk erkeğinin dul kadınlara bakış açısının cumhuriyet tarihinden bu yana değişmediğine inanıyorum :) Ama bu er kişi de dul kalmışsa halden anlayabilir bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • çok sıcak bakmıyorum. ne yalan soylim

0|0
    0|0
  • Dul olması tanışma aşamasında düşüncelerimin aşka dönüşmesine izin vermeyecektir, ama bu önceden tanıdığım sevdiğim biri ise sonuna kadar gidebilirim

0|0
    1|0
  • Şahsım adına konuşuyorum; Partnerimin geçmişini sormam, merak etmem, konuşmam, konuşturmam... Onun bana ilk ilişkisiymiş gibi davranmasını bekler, ona ilk ilişkimmiş gibi davranırım...

0|0
    0|0
  • Dişi mi? O ne ki ya.Kaba mısın sen acaba şu an..Bayan..de

0|0
    0|0
  • öncelik tabiki duygular, gerisi faso fiso

0|0
    0|0
  • çocuk yoksa nopiroblem

0|0
    0|0
  • daha önce evlenmemiş biri olarak bekar isterim

0|0
    0|0
  • ben dulum bakalım cevaplar ne olucak

0|0
    0|0
  • benim için farketmiyor medeni durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu durumu sorun eden birisi zaten böyle bir eşi,sevgiliyi hak etmiyordur bence,sonuçta eski eşinin ölmesi kimsenin isteyeceği bir şey değil ya da anlaşamazsın ayrılırsın kim ayrılmak için evlenir ki?hiçbir kadın dul kalmak istemez,bu yüzden erkeklerin bu durumu sanki onların özellikle istedikleri bir şeymiş gibi görmesi,kötü düşünmesi rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • olabilir bunu sen sorun ediyorsan hiç başlamam bile senn kafanda varsa bişey kim ne derse desin örtmüş olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...