Beyler vücut geliştirme yapıyorum 1 aydır; gözle görülür gelişme ne zaman olur?

çok bir gelişme olmadı gelişmeyi sadece kendim fark ediyorum gözle görülür gelişme ne zaman olur

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışma sıklığına ve düzenine bağlı. 3 ay sonra garanti hissetmeye başlarsın ;)

0|0
    0|1
    • inşallah her gün çalışıyorum pazar günü hariç uyku antreman saatlerini filan hep doğru yapıyorum ama beslenme işte bir beslenmeyi yapamıyorum

• önemli dei :) yok şeydeyim hoca bi program verdi kas gruplarını üçe böldük 1. gün gögüs pazu 2. gün omuz arka kol 3 . gün sırt kanat bacak bu şekilde çalışıyorum :)

• Her hocanın çalıştırma stili farklı ve bu senin beklentilerine, boyuna, kilona, sağlık durumuna göre değişir. Ben haftada dört gün gidiyorum aralarında birer gün boşluk bırakarak. Ama her gidişimde bütün vücudu çalıştırıyorum ve kardiyo yapıyorum. 2 ayın sonunda farkı hissetmeye başladım ben. Bizim de program bu şekilde :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 ay daha var ...

0|0
    0|0
  • 3 ayda falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dvm et gaza gelme hep hafif gir ve hareketi tam yap . arada boşluk bırak bir gün gelişirsin zamanla . bende 3 ay veriyorum

0|0
    0|0
    • hareketi tam yapıyorum ama 34 kg girince bütün enerjim bitiyor hemde sadece 1 set yapıyorum onun yerine 20 kg 3 set daha mı yararlı olur yoksa 34 kg 1 set iyimi

• ne bir seti se3nn hocan yokma dört set yapman lazım ve hafif gir her zman

• gelişme için en az 5 ay

0|0
    0|0
    • diyorsun tamam saol sen zaten prof sporcusun resimden anladığım kadarıyla ):

• profesyonel değilim,bu iş sabır gerektirir içine girdikçe bazı şeylerin kolay olmadığını anlarsın

• 6 aydan önce görülmez. Ayrıca yemek konusunda dikkat etmelisin. Aksi halde bu süre uzar.

0|0
    0|0
  • 6-7 ay devam et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...