Deprosyondayım ne halt edeceğimi şaşırdım :(

hiç evlenmedim evlenip ayrılan biri nette tanıştım ilk etabta konuya lay lay löm bakıyodum itiraf ediyrum nasıl oldu anlamdım beraber olduk bir ay sonra kızın hamile oldunu örendim şu anda 1 buçuk aylık hamile kız arkadsım bni çok seviyor ve evlenmek istiyr bn ise kendimden emin deyilim kız arkadsım babsinin evind anlıcaklar diye çok korkuyoo günden güne süre daralıyo bn kürtaj olmasını istiyrum ama onu ikna edmiyorum bnde evlenmeyi düşünüyrum ama bn hiç evlilik yapmadım ilerde bunu kaldırmam diye düşünüyrum bunu knedme sorun etmekten korkuyorum kafam karmankarışık ne yapıyım bn şimdi :( çaresizim döndüm kaldım onun daha önceki evliliyinde n çocuğu yok bu arda olmamış bu yüzden çok ısrar ediyr bnde bu durumun içinden nasıl çıkçam bilmiyom aileme nasi izah edeem onun evlenip ayrıldını nasıl izah edecem tutucu bi ailem var sölemesem oda kötü offff off

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• İşin çok zor ailene durumu anlat evlen kadınla bi yolunu bul sefil etme herkesi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok rahatsın, evlen ne bekliyorsunki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hımm zor bi durumm böleleri napar eder dogrur sana söylim ihaleyii almısınn basına evlencen herhalde bişi sekilde artık ailenede mevzuyu vakit gecmeden acsan ii olur tepkileri olcaktır illaki ama insan nelere alısmıyo ki allah kolylık versin kardeş

0|0
    0|0
  • yatağa girerken bunları düşünseydin şimdi bizim gibi lay lay lom cevaplar verebilirdin. Hayırlısı olsun isim düşündünüz mü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...