Yarın spora başlıyorum diyet önerisi olan?

Arkadaşlar 1.68 boya 68 kiloyum 8 kilo vermem gerekiyor üniversite okuyorum yani derslerimde var açıkma ihtimalide uygun bir diyet programı önerirmisiniz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Diyetten çok uyku düzenine dikkat et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Herhangi bir diyet yapmana gerek yok aslında protein ağırlıklı yiyecekleri ye et yumurta falan mesela ekmek ve şekeride biraz azalt yeterli sıkı bir diyet yapma zaten bozarsın fazla uzun süre yapamazsın sıkı diyetleri

1|0
    0|0
  • Kardeşim ekmek yeme aksam 6 dan sonra ağzına bisi koyma meyve harici günde 3 ltre su ic ben bir erkek olarak 13 kilo verdim 89 kiloydum

1|0
    0|0
  • yemek yeme işte en güzel diyet programı sana

0|0
    0|0
  • Salata bol ye

1|0
    0|0
  • sunu unutma en büyük onem bogazı tutmak gerisi faso fiso hikaye spora gitmeden 40 kilo verdim inanırmısın ama bunu burada anlat desen inan bana anlatmaktan bıktım ve anlattıgım her kişi :D rahat en az 10 kilo veren var bogazını tuttunmu spora bile gerek yok.

0|0
    0|0
    • spora gerek yok diyorsun da sporsuz verincede kol sarkıyor bacak sarkıyor kilo vereceksem neden en saglıklı ve güzel sekilde vermyeyimki spor yapmamın nedeni bu zaten.

• vucudun sıkı degilse spor yap dogrudur ama vucudun sıkıysa spora ne gerek varki?

• kilolu oldugum için sıkı degil :)

• Simdi burdan ne kadar oneri versekte senin yapini bilmedigimiz icin dogru olmaz. Kendine bir hoca bul ya da gir internetten arastir herseyi, bir suru bayan fitness ci var

0|0
    0|0
  • hiç bişi yeme

0|0
    0|0
    • Öl geber yani:)

• ölmeye yakın durmalısın tekrar yemelisin sonra tekrar ölmeye yakınlasana kadar yememelısın :)

• diyet gereksiz. 7den sonra sadece salata ye gün boyu su tüket ve sporunu yap cips kola vb tüketme at gibisin 1 aya

0|0
    0|0
  • Gidip spor hocana de onu surdan adam dese ac kal veya sunlari ye yapicanmi :) ne insanlar var ya

0|0
    0|0
    • spor hocan var mı diye sorsaydın bu kadar kelime kullanmana gerek kalmazdı ne insanlar var hakikaten;)

• Neden bugün değil?

0|0
    0|0
    • yarın kayıt oluyorum salona ondan :9

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyene gitmeni oneririm kafana gore diyet uygulama

0|0
    0|0
Yükleniyor...