Erkeğin kolundaki kıza, başka bir erkek tarafından laf atılsa bayanların tepkisi ne olur?

Şiddet "kötü bir şey boşver hayatım mı ne dersiniz?"

Yoksa "oy şunun gözünü mü?"

Bir de laf atan kişi kalıplıysa sonuç belli olmaz mı? Yanınızdaki adamın dayak yiyeceğini düşünüyorsunuz ne yaparsınız? Sonuçta erkekte erkeklik gururunu kurtarmak durumunda...

ERkeklerin fikirlerini de merak ediyorum.

Bana göre başka erkeğin yanında yenik durumua düşen birisi, bayanın gözünde puan kaybeder

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul'un bir çok mahallesinde bir çok ara sokağında en berbat mahallerinde kolumda sevgilimle gezdim kız arkadaşlarımla gezdim.Yanında kız varken kalkıpta laf atana hiç rastlamadım.Tabi yanındaki hatun götü başı sallaya sallaya sağa sola caka sata sata gidiyorsa o da snn gavadlıgın biladerim yapabilceğim bir şey yok. basıma çok olay gelmiştir.

misal ben sevgilimle gezerken Benden uzakta bi kaç çocuk arkadaşlarımla itiş kakış yaşamış çocukları tanıyodum hemen gttim noldu falan diye kız arkadaşım bırakmak istememişti yanımızda geldi kafası dumanlı olan adam bile kız arkadasın var bilader her şeyin hesabı sonra kmseye yakısmaz demişti. Tinercisin balicisine sarhoşundan psikopatına kadar her pisliğin oldugu mahallelerden geçtim daha görmedim laf atan.

Ama kızı bırakıp dönüşte kavga ettiğim olmuştur. yok mahallemizden kız alınıp bırakılmaz yok o kızı seven var misalinden. ama hiçbir delikanlı yanında kız varken laf atmaz. Herkes bilir burası Türkiye olduğunu bir erkek yanında kadınla gezerken laf attığı diye can veren nice insan vardır. nefsi müdafadır ağır tahrik vardır yapabilceğimiz bir şey yok o yuzden DELİKANLI OLUN.

dip not: eski sevgilimle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "Boş ver uğraşmaya değmez"derim yine de kavga edecekse etsin ama erkeklik egosu tatmin olacak diye dayak yemesi benim suçum değil.

0|0
    0|0
  • kavga çıkartmasına izin vermem.

0|0
    0|0
  • yapma boşver değmez derim ama eminim ki yine fayda etmez

0|0
    0|0
  • siddet kötü birsey derim o yerden elinden tutup uzaklastiririm

0|0
    0|0
  • kavga çıkmasında ne olursa olsun diye düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yanımda ki kız dalaşırsan bı hafta kanepede yatarsın dedi kavgayı engelledi o an çok kızdım sora sakınleşince taktir ettim

0|0
    0|0
  • ana bacı düz gidip kafa göz dalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...