Saçlarım çok dökülüyor:(

banyodan yeni çıktım yaa saç saymaktan başım döndü ağlıycaktım nerdeyse kopuyo diye taramıyodum bi tardım oluk oluk koptu ağlıycam yaa gözüm yaşarıyoo kedi kuyruğu kadar saçım kaldı git gide azalıyooo:((((böyle sorun yaşıyan var mııı çook üzülüyom yaaa

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kan,b12,hormon ve yumurtalığına baktır bunlar neden oluyo bi de stres

0|0
    0|0
    • çok az yüksekti total testesteron 0.88 gibiydi 0.78 di aralık arada 1 oluyo iniyo dr doğum kontrol dedi o da hem kilo yapıyo hem de bırakınca saçı döküyo

Erkekler Ne Diyor 4

• badem yağı kullan ve şampuanını biran önce değiştir bir uzmana danışıp senin icin ideal olan şampuanı ve bakım kremini seçmelisin. dikkate almanı öneririm saç sağlığı insanın zihnini bile etkileyebiliyor.

0|0
    0|0
    • benim psikolojim bozulduu çok az saçım var yaa:((böle diğildii gitgide azaldı:((

• ankaraya gitcem yaa napim çok sıkıldım bu dökülmeden bi profa gideyim

• yılın belli bölümlerinde saç dökülmesi çogalır bu olagan seydir ama sen bunu kafana takma 2 3 yumurta kır kafana biraz zeytin yagı sür sonrada üzerine sarımsak ilave et ve yaklaşık 1 saat beklet aradki farkı göreceksin kesinlikle :D

0|0
    0|0
    • 21 yaşımdan beri dökülüyo:((

• yes

• özür dilerim :D beni arkadas olarak eklermisin

• bişeyleri kafana çok mu takıyorsun.senin için sorun olmazsa saçlarını kazıt ya da acil doktora git

0|0
    0|0
    • yaaa saçım döküldükçe takıyom kafaya

• Dökülmüyordur kırılıyordur sadece.

0|0
    0|0
    • kopuyoo yaaa çok kopyoo bayanım yaa ondan üzülyom erkek olsam tınlamam:(

• Hee tınlaman. Doktora git. Bende de çok oluyordu geri uzadı.

• ne kullandın minoxil deme o mahvetti saçımı onu önerdi gerizekalı doktor

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes bu aralar aynı dertten muzdarip.Mevsimsel olabilir.Kullandığımız şampuanlardan olabilir.Ya da demir ve çinko eksikliğidir.Bununla igili tahlillerini yaptır,saç sorununu bul ve ona göre ürün kullan.

0|0
    0|0
    • yaa önlerden dökülüyo genel seyrelme var napcam bilmiyoım

• Doktora gitmelisin . Kansızlık ,troid, stres, mevsim değişikliği saç dökebiliyor. Sebebini bulup tedaviye başlamalısın.

0|0
    0|0
  • sana bir çözüm söylliiicem de yaparmsın bilmem kolay ama kötü kokuyor ben zamanında yaptım ve şimdi saçlarım gür

0|0
    0|0
    • söyle bitanem yaa

• tamam bitanem çok sağol tatlım benim

• ne dmek canım geçmiş olsun

• tarakla çok mu sert tarıyorsun? benimde aynı problem vardı. döküldüğünü zannetmiyorum. onlar zaten kırıklardır onlar gelyordur tarağa. ben hint kınası yaktım saç tellerimi kalınlaştırdı en azından gür gözüküyor

0|0
    0|0
    • kına saçı dökmüyo mu yaa çok azaldıı saçım bi de yağlı saçım

• yok ya dökmez benım dökülmedi canım

• Şampuanın ne ? Dove ve elidor acayp bir biçimde saç döküyorr

0|0
    0|0
    • placenta tatlım yaa sebum control kullanıyom bide yağlı

Yükleniyor...