Hemen pes eder misiniz ?

bugün arena parka gittim (2 defa)daha önce diğer avm lere giderdim iş çıkışı bi arkadaşım oradan geçeceğini bildiğim için arenayı seçtim,içeriye girdim hsbc atm arıyorum bulamadım danışmaya sordum benim gibi anlatma özürlü çıktı yada ben yorgun kafayla anlayamadım daha fazla vakit kaybetmenin saçmalık olacağını düşündüğüm için ayrıca bulamamış olmanın (artık kendi beceriksizliğim mi desem :) )verdiği sinirle avm den çıktım 200 mt ilerdeki atm lere gittim sonra kendi kendi kendime düşündüm niye daha fazla aramadım diye sadece alt katı dolaştım halbuki.belki biraz daha ilerlesem bulurdum kendime kızıyorum hemen pes ediyorum diye ya siz ne yaparsınız bu basit bi örnekdi hayatın her alanında zorluk çıktığı zaman karşınıza ne yaparsınız,benim gibi hemen hayıflana hayıflana bırakırmısınız yoksa iyice asılırmıisiniz

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnat uğruna otobanda 3 km geri geri gitmiş adamım ben! =)) Pes etmem ettirmem

1|0
    0|0
    • bravooo :) 3 km! sorun yok değilmi ileri gidebiliyorsundur umarım hayır ben olsam kafam dönerdi iyice

• Fsm trafiğinde birdaha tövbe! =)))

Erkekler Ne Diyor 14

• pes etmek ne demek?ben boyle bısı nedır bılmıyorum,bunu yapanlarıda pek anlamıyorum,boyle durumlarda bırıne bagımlı kalmam hemen baskasına sorarım oda fos cıkarsa baskasına baskasına,bi kere adapazarında garanti atm sı ararken gelmıstı basıma kımse bılmıyorum dedı en son copcuye sordum surda ılerde bı kac atm var ama bugün pazar belkı kapalı olabılır demıstı ozaman koptum zaten :D

1|0
    0|0
  • içimizde biriktirdiğimiz şeyler bizi yorgun yapıyor, takmayacaksın rahat olacaksın, kuş gibi hafif olacaksın, pes etmeyeceksin

1|0
    0|0
  • sonu hüsranda olsa sonuna kadar giderim . gitmezsem içimde uhde kalır . durup durp hayıflanırım

1|0
    0|0
  • Ben asla pes etmem , ve birşey için dışarı çıkmışsam ne pahasına olursa olsun almadan dönmem , yaptığım işlerde de öyle asla işimi yarım bırakmam ne kadar zorlarsa zorlasın pes etmem

1|0
    0|0
  • Ben tüm çabamla bir gün sabahtan akşama kadar uğraşıyorum. Şanssızlık peşimi bırakmıyor. Her işim aksi gidiyor. Sonra söve söve eve dönüyorum sinirden çatlıyorum. Patlıyorum sonra herhangi birine.

1|0
    0|0
  • yakasını bırakmam

1|0
    0|0
  • söylene söylene yaparım ama mutlaka yaparım

1|0
    0|0
  • Kimseye etmem sikayet

1|0
    0|0
  • Olmadı mı olmuyor zorlamak boşa 2 saate kalmaz kader der geçersin :D

1|0
    0|0
  • Kararliyimdir. amaben bu durumda olsam evime giderdim.paramda cebimde kalirdi:)

1|0
    0|0
  • sorunun basında pes ettim

1|0
    0|0
  • durmak yok sormaya devam.

1|0
    0|0
  • pes etmemissin ki yine bir atm bulmussun :)

1|0
    1|0
  • pes etmek benim adımdan sonra gelen göbek adımdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• konusuna gore ınat ettıgımde olur aman olmuyosa olmuyo dedıgımde fakat bişeyi çok istiyomda olmuyosa ufak tefek seylerden savaşırım ama içim ağlar buda olurmu diye

1|0
    0|0
  • Etmem hemen pes :J

1|0
    0|0
  • soruyu sonuna kadar okuduğuma göre iyice asılanlardanım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...