Sporu saat kaçta yapıyorsunuz?

Hangi spor türlerini yapıyorsunuz ve neden bu sporu tercih ettiniz?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Yapmıyorum malesef :s

0|0
    0|0
    • Bence sağlık problemin yoksa en kısa zamanda başla kendini daha mutlu hissedeceksin emin ol hem formunuda korurusun kötüyse düzeltirsin :D

• Bende boyle sana nasihat edip duruyorum ama benimde göbek aldı başını gidiyor şu üşengeçlik olmasa :)

Kızlar Ne Diyor 6

• şu an bazı nedenlerden yapamıyorum ama ilerde sabah ortalık aydınlık ama güneş doğmadan önce yürüyüş yapmak isterim

0|0
    0|0
  • Hiçbir sporu hiçbir zaman yapmıyorum.

0|1
    0|2
  • akşam saatleri her zaman yararlı olur dolayısiyle akşam yapıyorum...

0|0
    0|0
  • idealim sabah

0|0
    0|0
  • sabah 10 ...

0|0
    0|0
  • akşam üstü yürüyüş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• vucut geliştirme 8 senedir idman sürem 50 dakka maximum agırlık en kısa süre prensibi marwell yasasıda denebilir iyi bir sistem

0|0
    0|0
  • fitness yapıorum akşam saatlerinde..kızlara kendimi beğendirmek için yapıorum

0|0
    0|0
  • abi ben mal gibi akşam yapardım. bugun öğrendim ki sabah yapınca 3 katı faydasını görüyormuşuz. bundan sonra sabah 6 da yapacağım.

0|0
    0|0
    • Aslında sabah sporu vücüda zararlıdır neden dersen vücüt daha yeni yeni uyanamaya başlıyor ve kortizon yani stres hormonu en üst seviyede olduğu için sabahları spor yapmanı tavsiye etmem ama sen genede en iyisini bilirsin zayıflamak istiyorsan sabah yerne akşam yap sporu akşam yemeğini de hafif yap vücüt en iyi öğleden sonra 16:00 da spora uygun oluyor sabahları bence sex yapman:D daha iyi testestoron en fazla bu saatte salgılanıyor.

• Biraz internette araştır sabah sporu kalbe çok büyük zararları var ama sonuçta spor yap da kaçta yaparsan yap :) Body için en iyi saat 16:00-19:00 dır internette araştırırsan biraz benim haklı olduğumu anlarsın :)

• body yapmıyorum ki ben ;) fitness

• basketbol çünkü i love this game

belli bir saati yok

0|0
    0|0
  • Boks, Basketbol ve Vücud geliştme

0|0
    0|0
  • haftada 2 gün halı saha macı yapıyorum ,ite bizim sporumuzda bu

0|0
    0|0
  • 9:15 de fıtnes ıp atlama ve kosu

0|0
    0|0
    • Sabah mı yapıyoysunu bunların hepsini sabah yapıyorsan koşu ve ip atlamayı yap bence ve koşu ve ip atlama günlerini ağirlik çalışmalarınla aynı günde yapma kas gelişimin yavaşlar ama kiloluysan hepsini bir arada yapabilirsin sabah yapma ama spor için en iyi saat öğleden sonra 16:00 dır

• kas calısmasını cok az yapıyorum genelde karın calıstırım

• O zaman sorun yok :)

• Şu sıralar tek yaptığım sabahları 5-6 tane barfiks çalışmak form diye birşey yok :(

0|0
    0|0
    • Formun iyi değilse ve kilon fazlaysa once ekmekle şekeri sıfırla ya da çok azalt sonra günde muntazam 3x10 şekinde şınav mekik ve barfiks yap vücüt toparlar kendini

• kilo fazla değil hacı normalden aşırı zayıfım

• O zaman karbonhidrata yüklen ama bu sırada body de yap yoksa yaplanırsın çok daha kötü olur

• günde 1 yeter

0|0
    0|0
  • yemekden sonra mekik çekerim

0|0
    0|0
  • bıraktım sporu aylardır yapmıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...