İç çamaşırda Türk Bayrağı deseni kullanmak?

Türk Bayrağı ile ilgili birşey araştırırken google'ın turkish flag "underwear" tamamlaması ile karşılaştığım Amerikan sitesinde gördüğüm donlar sinirlerimi zıplattı. Amerikanlar kendi bayraklarını taşıyan donlar giyiyorlar, bayraklarına sürtüyorlar, osuruyorlar.

saygı meselesi, ben şehit atalarımın kanları ile boyanmış o bayrağı değil altıma almaya öpüp başıma koymaya bile cesaret edemem kimi zaman. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu linki : link

bu da sitenin iletişim linki : link (sövüp saydım, siz de yazın birşeyler)

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Tövbe yarabbim ya.. Göklerde dalgalanmalı o bayrak milletin orasında burasında değil.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çinliler yapmıştır kesin.

0|1
    1|0
  • allah göstermesin eğer öyle bişi görürsem yırtarım adamı..yada kadını rezil ederim

0|1
    1|0
  • haklısın ne diyelim insanlar artık napıcaını şaşırdı bi de onların gelinlik versiyonları var.

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorum acaba burda ahkam kesenlerden kac tanesi, 'biz gan döggdük' diyenlerden kacı seve seve canını verir bu topraklar için. buraya yazmak kolay. tırt.

0|0
    0|0
  • amerikalılar için kendi bayrakları da değersiz :/ ne bekliyorsun ?

0|0
    0|0
  • Herkes atmış tutmuş. Oturduğumuz yerden vatan kurtardık yine.

Bayrak bizim için kutsaldır, onlar için değil.

Adamlar para için her şeyi yaparlar. Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|1
    0|0
  • oalbilir

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya amerikalıların yapmıs oldugu o durma hiç bişey demem... ama kendi Türk bayragımızı bu şekilde yapan şirketler veya nette satışa sunan olursa kesinlikle ve kesinlikle dava açarımmmm.. bizim bayragımız namus dur.. O bayrak için binlerce milyonlarca şehit olan askerlerimiz var.. ki türkiye de böle bi durum olmaz.. olsada g..t yemez yapmaya

0|1
    1|0
  • Fazla milliyetçiliğin zararları.

1|1
    0|3
    • hollandalı ve allahsız olunca aşırı milliyetci olunmaz tabi biz kan döktük ona kannn

• biz kan döktük o bayraga kan millet orasına burasına sürsün diye degil öyle bişey olursa bu dünya başına geçer o kişininde yapan firmanında

1|1
    1|0
  • kultur farkliligidir baska bisey degil bayrak turk milleti icin kutsaldir amerikalilar icin sadece bir semboldur onlar boyle goruyor bisey diyemezsinki

0|1
    0|0
  • ben bu konuya karışmıyorum. çok hassas bi konu. ben bayrağı yüksekte tutarım kıçımda değil. ama isteyen de tutsun. görmiyim.

0|1
    1|0
  • P*çlik bu başaka bişi diil .s

0|1
    1|0
  • Asla kabul edilemez. Bayrak kutsaldır. Hele Türk bayrağına böyle bir şey yapmak sıkar biraz. Oyarız adamı.

0|0
    0|0
  • Sövmeye gerek yok bence.Keramet bayrakta değil kalpte. T.C. nin sonundaki C bu kadar rahatsız ediyorken toplumun %90'ını bence asıl mücadele demokrasi uğruna yapılmalıdır.

1|0
    0|0
  • Ülkemizde bayrak kanunu ile böyle uygulamalar yasak zaten.

Hatta bayramda evinizin balkonuna asmanız bile yasak, o derece katı kuralları var.

O yüzden müsterih olun, Türkiye'de böyle birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Biz Türkler iç çamaşırında bayrak desenleri olmaz.ABD ve İngilizler yapabilir bizene onlardan.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yasak olması lazım

0|0
    0|0
  • Amerikalılarda nomal bir durum bizim içimizi cızlatsada

0|0
    0|0
  • hiç hoş değil amerikan bayraklı donlara devam edin kızlar

0|0
    0|0
  • Çok boş işlere kafa yorup, küfrediyorsunuz...

0|0
    0|0
  • bi de hindili olanlar var. Aman onlara bakayim deme.

0|0
    0|0
  • biz öyle alışmamışız doğru bulmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...