Sevmediğiniz insanlar arkanızdan konuşsa veya yüzünüze laf sokmaya çalışsa ne yaparsınız ?

Sevmediğiniz bir insan veya insanlar bir olup size laf sokmaya kalksa ne yaparsınız.yada o insan size eskiden çok kötü şeyler yapmış olup şimdide yalnız kaldığı için sizinle konuşmaya kalksa tepkiniz nasıl olur? veya o insanlarla bir geziye gitseniz ne yaparsınız ? takma diyor bazıları ezik muamelesi görmezmi insan ? kendi gücümü ve cesaretimi göstermek istiyorum intikam gibi değil.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bazen iplememek ve suskunluk okadar büyük bir derstir ki inan bana sadece hayatını yaşa ve o geziye çıktığında yanında bi sevgilin olsun bence onunla eğlen gül yada farklı bir insan illa sevgili olması şart değil bence onlarsızda mutlu oldugunu göstermelisin ve el uzattıklarındada kafanı çevirip gitmelisin. ancak bu şekilde. yeterli oldumu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sende ona sok :D laf sokmak marifet değil ama gelen lafı münasip bi yere tekrar itelemek gerek

0|0
    0|0
    • o sırada heyecanlanıyorum sokacağım varsada olmuyor ne önerirsin :D

• şimdi lafı soktun helal heyecanlandım cevap ta veremedım tamam başardın amaç neydi ? ne geçti eline +1 almaya insanların üzerinedene prim yapmaya bu kadar muhtaçmısın de :D içinden geçeni soyle

• tamam saol :D

• laf altında kalmam yüzüme söylendiği zaman. arkamdan konuşulan da kulağıma gelirse konuşanı bir daha konuşamaz hale getirmeyi iyi bilirim.

0|0
    0|0
  • baskalarının ne düsündüğü gram umrumda değil arkamdan konusan önümden yesin

0|0
    0|0
  • Arkadan konuşmak kolaydir .yüzüme karşı laf sokması için kullandığım cümlelere cvb verebilmesi gerekir

0|0
    0|0
  • İt ürür kervan yürür.

0|0
    0|0
  • Ben yakalayana kadar herkes arkamdan konusabilir.ama yuzume karsı laf sokarsa affı yoktur asla

0|0
    0|0
  • gelsin konussun. cok buyuk kazik atmadigi surece bir sey demem

0|0
    0|0
  • Mikrofonuma konuşsun çok ta fifi çok ta tıııııııın .s

0|0
    0|0
  • aldırış etmem. daha çok gelirlerse, asabiyim, bi cayırtı cıkabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bugün çok sevmesemde neticede akrabam olan birinin arkamdan dedikodumu yaptığını öğrendim sanırım 1 saattir ağlıyorum

arayıp ağzıma gelenide saydım bitti benim için sildim..

0|0
    0|0
    • saçını başını yol onun

• anlatsam ağzın açık kalır o derece bi olay üzerine bi de halamı doldurmuşlar kuzenlerim bana karşı şok oldum

• istersen anlatabilirsin hem içini dökmüş olursun hemde tavsiye vermiş ama sen bilirsin. özelse

• eee napayım, it ürüüüüürr kervan yürür

detaylara gelince hiç bişey olammaış gibi davran onla konuşmaya mecbur depilsin ya

0|0
    0|0
  • En ağır cevap , umrunda olmaması

0|0
    0|0
  • Ben sakinim boyle tiplere o olay cikarirsa gafasina vur gafasina :D Ya da dur bak aklima geldi gozgoze falan gelirseniz siklememe ifadeni kullan en cildirtici durum :D

0|0
    0|0
  • arkayı bilmem ama yüzüme karşı yarım gram beyniyle laf sokmaya çalışırsa cevabını alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...