Hangi dev adam aynı zamanda diğerlerine göre daha yakışıklı çekici sempatik karizmatik?

12 dev adam dün şahane bir galibiyet aldı. izleyenler bilir kalp krizi geçiriyoduk nerdeyse. ama şimdi konu farklı. sence hangisi daha yakışıklı. şıklar yetersiz ama sen 12 adamıda düşün

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Cedi çok tatlı :D Yakışıklı dersen Cenk, karizmatik dersen de Ömer bence. Ender de evlenilecek adam ^^

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ender çok sempatik yahu bayılıyorum. Ama yakışıklı dersen benim de tercihim cenkten yana olur tabii ki. Biraz daha büyüyünce cedi de fena olmaz belki :D

0|0
    1|0
  • hiçbırı tıpım degıl:)

0|0
    0|0
  • Cenk tabiki..

0|0
    1|0
  • Cenk akyol ve emir

0|0
    0|0
  • emir

0|0
    0|0
  • Cedi osman ve oğuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Karizmatik liginden çok oyunlariyla ilgileniyorum

0|0
    0|0
    • maksat muhabbet olsun burada pek teknik taktik konuşabilcek insan olduğunu sanmıyorum

• hakemin biri rezaletti... hücumda daha çok top çevirip pota altına inmeliydik

• Omerin üzerine oynayinca kazandigimiz bariz belliyken Omer dun sadece bir kez potaya gidebildi

• Off dunku mac neydi oyle ya. :D Avustralya'nın yerinde olmak istemezdim. Sen butun mac onde git son sn 1 sayı farkla yenil. :)

0|0
    0|0
    • çok şaşırdım ben bukadar beklemiyodum. baştan sona rahat rahat yeneriz diyodum

• Gülmeyen takıma bir umut oldu, gözleri yaman, göğsünde iman, kimse görmedi böyle basketbolcu...

scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/.../...923580072_n.jpg

0|0
    1|0
  • erkekleri ne yapayım ben kızlardan söz et

0|0
    0|0
Yükleniyor...