Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun sevgiline gün gelir hatır bile soramazsın sözünden ne anlıyorsunuz

hepimiz yaşamışızdır severek ayrılmışsınızdır elimizde telefon yıllar yada aylar geçer cesaret edipte aryamazsınız gurur yaparsınız hatır dahi soramazsınız

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun şu ki o bir zamanlar o deli gibi sevdiğin kıskandığın insan zaman içerisinde bazı olay ve tutumlar içinde senin icin gereksiz olmuş veya o seni gereksiz bulmuş ve yollarınızı ayırmışsınız ve ilk zamanlar elim telefona sinirden gitmezken ilerki zamanda boşluktayken elim telefona hırstan ve o neden aramadı olayından dolayı gitmiyor sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim tavsiyem aşkta gurur olmaz seviyor isen dile getireceksin Aşk sadece Allah ın biz insanlara mahsus verdiği bir histir.Benim tavsiyem gönlünün esip diline kelimelere döktüğü gibi konuşmalısın. Sevgi ve aşk çok kutsaldır.Uğruna ne canlar yanar ama biz insanlar kıymetini bilmeyiz.Maddiyat para pul aşkın önüne geçer .Zaten önüne geçiyor ise aşk değildir o duygu.

1|0
    0|0
  • gurur aşkın düşmanıdır hep derım dicem de

1|0
    0|0
  • ayrılığın yeni evrelerinde 3 yada 5 kez konuşmak lazım ...

konuşarak ayrılmak lazım... böyle yaptın mı aramaya cesarette oluyo herşey oluyor...

ama yapmazsan keşke diyebiliyosun... O yaptığından utansız vefasız... düşman olmaktansa iki uzak arkadaş olmak moral verir insana...

0|0
    0|0
  • geçti bolunun pazarını anlarım :D

0|0
    0|0
  • ask bıttı nereye ne kaldı sımdı dıye mırıldanıyrum):)))

0|0
    0|0
  • vallahi ben bu sözü bugün dedim kendime

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrılrsın adam seni unutur gider kıçının kenarı bile olamazsın

1|0
    0|0
  • artık benim değil yazamıyorum hatır soramıyorum öylece eski olacak öyle kalacak diye anlıyorum

0|0
    0|0
  • alalh hepsinin ... sını versin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...