Nba 'de oynayan Türkler neden dün maçta yoktu?

Ersan ilyasova, ömer aşık, hidayet türkoğlu gibi isimler dünkü maçta yoktu neden acaba? Basketboldan pek anlamıyorum nba de oynayanlar milli takımlarda oynayamıyor mu yoksa bilerek mi almadılar?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Mehmet okur basketbolu birakti digerleri ni de maalesef kadroya almadilar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi de Ömer Aşık dün oynuyordu. Hidayet Türkoğlu milli takımı bıraktı, Ersan'ın da sakatlık sorunları var. İlgili olmadığın konulara hiç girme bence. Ayrıca Ersan'ın nba de olmasının pek önemi yok çünkü en kötü dereceli takımında forma giyiyor. Oyuncunun bulunduğu lige değilde oyununa bakacaksın. Ersan'dan iyi oyuncular vardı kadroda.

0|0
    0|1
    • Eee pek bilgimin olmadığını belirttim zaten merak ederek sordum ne bu artist artist cevaplar yani sadece dikkatimi çekti böyle arada önemli maçları izlerim sadece yoksa basketle aram yok?

• tamam anladım

• Ömer vardi dün

0|0
    0|0
    • Dikkatimden kaçmış olabilir ama keşke diğerleride olsa.

• Ömer aşık vardı.. mehmet okur zaten her sene sakat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hidayet ile Mehmet okur bir tartışma yaşamıştı. Sanırım bundan dolayı katılmıyorlar. Ama burada önemli olan şahıslar değil. Söz konusu ülkemiz, vatanımız...

0|0
    0|0
    • Öyle ama çok kaliteli oyunculardı onlar olsa belki finale kadar çıkardık inşallah yine çıkarız da kötü olmuş yani bir tartışma yüzünden olması.

Yükleniyor...