Scivation Xtend Kullanan Varmı?

Scivation Xtend BCAA amino asit kullanan varmı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben kullanmadım ama kullana arkadaslarım var bayagı memnunlar.. zatem amerikada bayagı populer marka... markanın en iyi ürünü...10 üzerinden 9 almıs bodybuildingte...

0|1
    0|0
    • BCAA oranı ve içeriği gayet güzel görünüyor.. alıp almamakta kararsızım

• içerik güzel gramajı dusuk fiyat performans urunu degıl.. ayrıca olimp bcaa xplode si var onada bakmanı tavsiye ederim.. geri dönüşler gayet iyi... tabi bunlar tavsiye son kararı genede sen ver.. bodyforumda anket ve kullanı yorumlarına bakmanı tavsiye ederim kararında belirliyici olabilir... bayagı tecrubelı arkadalar var orda...

• evet iki ürün içinde güzel yorumlar var.. extend in 350gr olması kötü:( 30serviste biticek.. olimp xplode 500gr ikisinden birini seçicem artık.. bu arada bilgiler için teşekkürler.)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yokmuş

0|1
    0|0
  • Çok merak ediyorum bende kullanmadım merak ediyorum türkiyede çok pahalı 30 servis 100tl alıcaksanız karpuzlu alın.

0|1
    0|0
    • GNC magazasında 90tl şuan.. karpuz aromalı var sadece.. tadı güzel diyorlar ve antrenman sırasında yudumlayarak kullanılabiliyor.. kas kütlesi oluşturmada ne kadar etkili merak ediyorum

Yükleniyor...