Kapat

Spor yaptıkça kaslarım küçülüyor?

Arkadaşlar merhaba ben 3 ay önce spora başladım ve düzenli spor yapıyorum vucut geliştirme adonis göğüs kanat alt karın üst karın hepsinde gelişme var ancak nedense kol kaslarımın büyümesi gerekirken spor yaptıkça dahada küçülmeye başladı... önceden düz ve şekilsizdi ama normal kalınlıktaydı şimdi ise sıkınca yumurta şeklini alıyor ama incecik oldu nedense bunun nedeni ne olabilir sizce?

Güncellemeler:
Cevap veren yok mu ya?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kas kutlesi oralarda azmis.. Su toplamis kaslar.. Spor yapinca suyu birakip gerildiler protein miktarini arttr. Ayrica gym deki hocanla konus o yonendirir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Belki yeterince dinlenmiyorsundur kardeşim. Bence küçükleşmiyordur sadece üstündeki yağlar gidiyor.. Birazda kolunu çalıştırmayı dene (ağırlıklarla)

0|0
    0|0
  • Önceden yağ tabakası varmış demekki erimiş. Şimdi kemik va kas kütlesi kalınca incelmiş. 3 ayda bir halt olmayacağı içinde hala ince kardeş :)

0|0
    0|0
  • dinlenmek çok önemli... her ağırlık idmanından sonra kas hücrelerinin bir kısmı ölür doğru beslenerek ve yeterli dinlenerek yenilenmelerini sağlaman gerek. uyku düzenine ve beslenmene özen göster derim birde yaptığın program içindeki hareketlerin çok fazla aynı bölgeyi çalıştırmadığından emin ol yoksa overtraining yapıp kasın gelişmesinin durmasına sebep olabilir

0|0
    0|0
  • sıkılaştığı için öyle ve panik yapma kardeşim fazla ağırlık kaldırmışsın sen..

0|0
    0|0
  • Overtraining olma ihtimali var. Hocanla konuş

0|0
    0|0
  • Kardeşim bunun tek bir nedeni var çok ağırlık kaldırman kendini zorlaman definasyon döneminedede olabilrsin sana tavsiyem bol protein al ve ağırlık kaldırırken kendini çok zorlama keratin kullanabilirsin karbonhidratıda biraz arttır.7

0|0
    0|0
  • Nasıl bir programın var nasıl bir diyet uyguluyorsun ilkez senden duyuyorum çalıştıkça küçülen vucut?

0|0
    0|0
    • vucudum değil sadece kol kasım küçülüyor vucudumun diğer tüm kasları şekillendi ve şişti

Yükleniyor...