Tanımadığım bir numara mesaj attı tanışabilirmiyiz diye, bir de kim çıksın? N'apıcam?

biri mesaj attı tanışalımı diye bende sen kimsin dedim , oda önemi yok tek tanışmak istiyorum seni gördüm çalıştığın yerde falan dedi. inanamadım bu ne be mesajda falan sınır oldum çocuğa. bir arkadaşımın ismini kulandı ve o kişiyi aradım oda o çocuğu aradı. çocuğa demedini bırakmadı , bana bidaha mesaj atma sevgilim olduğunu yalan söyledim. komik olan ise bugün ise gitiyimde patronum " hani erkek arkadaşın yok " dedi. patronun erkek kardeşimiş. numarayı vermiş! çok sinirlendim. ne yapıcam ben böyle ya! ise bile gitmem ben ne iğrenç bişey

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1) O kişi hergün orda değilse ve işyeri büyük bir yerse, belki problem olmaz ama sürekli rahatsız olacaksan, yeni bir iş arayabilirsin.

2) Patronun kardeşinden hoşlanıyorsan arama biçiminin yanlış olduğunu söyleyip teklifini kabul edebilirsin.

3) O kişiye ilgin yok ve hergün oradaysa, seni rahatsız edecekse, yine işten ayrılmayı düşünebilirsin.

4) İş zor bulurum diye devam etmeyi düşünürsen, yeni bir iş bulana kadar devam eder sonra işi bırakabilirsin.

5) Takmam böyle şeyleri deyip hayatına devam edersin.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Rahatsız oldugunu belirt eğer devam ederse patronunla konuş rahatsız edıyor ben bu şartlarda çalısamam dersin olur bıter fazla buyutme bence...

0|0
    0|0
  • ısı bırak numaranı degıstır

0|0
    0|0
  • patrona ağız burun dalmak lazım ..

1|0
    0|0
  • Dallas dizisini bilirmisin bilmem :)) ama tam ceyara göre bir konu bu durum.. senin 40 hoca 40 gün 40 gece 40 kere kırkbinkez okusa nafile ...

0|0
    1|0
  • iş yerinde tacizden dava aç, tazminat iste manevi olsun

0|0
    0|0
  • Çocuk senin adını falan biliyorsa numarayı babasının telinden kendisi de almış olabilir.

Böyle profesyonellik dışı bi hareketi bir patronun yapması ilginç.

Yapmışsa da centilmenlik dışı faul çalmalı 5 faulle oyundan atılmalı falan.

0|0
    1|0
  • Off çok kötü bir durum. İşe devam etsen olmaz işi bıraksan ayrı dert. Patronunda aileside ne rezillermiş. :(

0|0
    1|0
    • hemde neoldu bundan once biliomusun. benim de dediyim seye bak elbet bilmiyorsun ama bu cocuk onceden is yerine geldi. ablasi ( patronum ) demiski ordaki bir kizi cok sevdim diye. patronumda baska bir kiz var calisan onla karistirmis ve onun numarasini vermisti bundan once:D sonra karisti yine cocuk sonra anladiki o kisi ben degildim. ve bu seferde gercek kisiyie ulasti . ne igrenc ya

• Bende onu anlamaya çalışıyorum Türk filmlerinde ki gibi, patron oğlu olunca hoop bütün kızlar kucağınamı atlayacak. Odunun önde gideniymiş, hiç yol yordam bilmiyor. KS yi öner sen ona ;)

• haha haklisin

• Bana kızacaksın ama ilk yapman gereken imla dersi almak. Gerisi kolay zaten.

0|0
    0|0
  • sevilmicek kız da değilsin hani:)

0|0
    1|0
  • guzelim kızı buldu kaçırcak mı sandın:P bırak ama sen yine de işi öyle ortamda çalışılmaz.

0|0
    1|0
    • cok igrenc bisi ama . hic profesyonel degil . sormadan numara vermek nedir ya. mesajda tanisalim diyince ustune atlayip taniscami falanmi sandi salak

• ehe. herkes nasıl ilişki kurulacağını bilseydi hepimiz mutlu olurduk zaten

• Ben olsam ordan çıkarım, patronun pek tekin değil,

0|0
    1|0
  • ben olsam gitmezdim işe. ya da dur ya ben olsam giderdim wwalla

0|0
    1|0
  • Devlete bağlı bir yerde çalışıyorsan dava açmakla tehdit et bütün parasını alıp meksikaya kaç!

0|0
    1|0
    • zaten londrada yasiyorum:D gercekten dava edebilirim aslinda ama yok okdr kotu olamiyorum

• edit: amerikaya geç ordan meksikaya

• sen ne işle meşgulsün? patronun ? kardeşi ve sen kaç yaşındasın sölermisin?

0|0
    1|0
    • magzada calisiyorum ve okuyorum ben. patronum kadin. yasim 19

• niye okdr uzun neeeee dedin. ekleme bence seni tanimiyorum. herkezi oyle eklemiyorum

• ben burda zincir mağazalardan birinde çalışıyosun sanmıştımda. ok eklemem

Kızlar Ne Diyor 7

• o degil, cocugun söyledigi lafa bak "kim oldugumun bir önemi yok, sadece tanismak istiyorum" ...?!?!?!?!?!? häää? :D

0|0
    1|0
    • hyr yani demek istioki kimin numarani verdiyi onemli degil.salak resmen bide 25 falan yasinda bende 19

• salakmıdır nedr o patronun

0|0
    1|0
  • pardon da patronun da ailesi de yavşakmış

0|2
    1|0
  • o patronun lsede mi okuoo daha :)

0|0
    1|0
  • bncede resmen pazarlamıs senı kardesıne

0|0
    1|0