İsmini beğenmediğin biri ile ilişki yaşamak

Mesela Saadet ve Zehra isimleri oldukça demode, anneanne banaanne isimleri. Ve diyelimki siz o isimlerdrn nefret ediyorsunuz, vd uzun zamandır aşık olduğunuz/hoşlandığınız kişinin adının Saadet olduğunu öğrendiniz.. Hala aşık kalırmıydınız? Düşünsenize arkadaşlarınızım sevgililerinin isimleri Ece, Selin, Hayal, Melis gibi isimler, ve sizinkişi Saadet, veya Zehra gibi demode bir isim...

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok takılıyorum bu konuya yahu.

Tamam onun elinde değil, yapacak bir şey yok ama gene de...

"Münevver hayatım nerdesin seni bekliyorum!"

"Kadriye, sende kalan eşyalarımı getirdin mi aşkım?"

Yok abi olmuyor. Ağza oturmuyor yani. Aylin, Cansu falan iyidir.

2|1
    7|4

Erkekler Ne Diyor 11

• Dediğin isimler kötü değil.Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne hale gelmiş lan millet.. Vallahi yazık..

3|1
    1|0
  • Zaten kimse sevgilisine ismiyle hitap etmiyor ki :) İsmi Saadet olan birine önce bir süre İnci'm dersin, sonra İnci diye hitap edersin böylece hem sen onun isminin Saadet olduğunu unutursun, hem o kendisine taktığın isme alışır...

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru sormuşsunuz ? Kim takar ismi ? Komikse gülünür en fazla

0|0
    0|0
  • Aşk ve sevgi isme, fiziğe ve güzelliğe karşı olmaz. Önemli olan kalbinin güzelliği ve kalplerin uyuşması...

0|0
    0|0
  • ne alakası var isimle ya :/ hem Zehra çok güzel bir isim

2|0
    0|0
  • bi kere böyle düşünen kafaya asla aşık olmam

0|1
    1|0
  • Ne alaka ya ne alaka. Şimdi bir şey derdimde neyse. İsimle insan değerlendirilir mi?

0|0
    0|0
  • Ben rüstem adında bi kadın bekliyorum 3 vakte kadar gelecekmiş

0|0
    0|1
  • bukadar gösteriş meraklısı olmayın arkadaşım. isminin ne önemi var?

0|0
    1|0
  • şimdi şöle bir söylem olur erkekler arasında. ece: kaşar ismi gibi, hayal:motor ismi gibi. melis:yalancı ve düzenbazdır. selin: genelde kaşar olur... yani sizin sölediğiniz çağın isimleri erkeklerde böyle önyargılar oluşturur. sevginin isimle ne alaksı varki. siz isimlemi çıkcaksınız ya. bu arada sen lisedemi okuyosun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İsmiyle ilgilenmem.Hatta 1 sevgilim oldu onun ismi de eski bi iismdi.bnimki de çok modern ve duyulmamış bi isim ama sorun olmuyo.Takılma bunlara.

0|0
    0|0
  • zehra ismini basta arastır.. kur-an da gecen isimler..peygamberimizin kızının ismi.demode olsada kmseye nasip olmaz bil bunu :)

0|0
    0|0
  • zehra demodemiymiş :D

neyse ne saçma soru bu böyle. ismiyle mi sevgiliyiz.

1|1
    0|0
  • kusura bakmada sen isme göre muamele yapıyosun hem bence senin o demode dediğin isimler gerçek türk ismidir be günün birinde elbet yaşlanıcaz ne yani o zaman sana selin nine hayal nine mi desinler?peh

1|0
    0|0
  • Bu duyduğum en çocukça düşünce. Ece Selin Hayal Melis gibi ismi olunca ne oluyor? Hadi dış görünüş önemli felan diyorsunuz onu geçtim de isim nedir. Ben diş doktoruma aşık olmuştum adı da Şuayip'ti. Zehra da gayet güzel bir isim de neyse.

0|1
    0|0
  • aşığım baya bi

0|1
    0|0
  • o zaman her burak ve tolgaya yapışalım yani :D isime göre muamele yapıyorsak.

1|0
    0|0
  • önemli olan ismi değil içidir.

0|0
    0|0
  • zehra güzel bir isim

0|0
    0|0
  • püff çok saçma ya .isime bakmaz kimse sanmam

0|0
    0|0
  • Abuzer olsa kaç yazar .

0|0
    2|1
  • Sevgilimin soyadı ibiş çok kötü bir durum:-(ayrılmak üzereyiz ne mutlu ki:-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...