Squat yapsam kas yapar miyim?

Ben 18 yasindayim kilom 65 civari boyum 170.
55 olmak iatiyorum. vucudum sıkı degil. Kalcalar iyice boşladi bu ara. Sadece yaglari yakip sıkılasmanin bir yolu var mı popom cok cikik vucuduma gore. Daha fazla ciksin istemiyorum. Ne tarz bir egzersiz yapmaliyim? Squat in bana ne gibi faydasi olur?
En onemlisi kilo verip mi yapiyim yoksa simdi den mi? Hangisinde kas olmaz

Güncellemeler:
soldaki gibiyim sagdaki gibi olmak istiyorum
www.delikeci.com/.../20121112203326780.jpg

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 1,90 boyunda 88 kıloyum benimde totom çok cıvık ama iidir squad on bacak için popo sıkılastırma için dizüstü dur yere ellerini yere onuzhizası bacaklarda kalça hizasında sag ayağını 20 kez beline doğru havaya kaldır sonra soku poponun sıkılastıgını goreceksın bu arada Youtube yaz kalça sıkıladstırma hareketleri diye egzersizler orada cıkıo

0|0
    0|0
    • Squat cikiyo genelde bende pek sicak bakmiyorum. oneri icin tesekurler deniycem :)

Erkekler Ne Diyor 6

• 55 e indiğinde popo dahada çıkık gözükçek çare yok genetik demekki millet para veriyor öyle olsun diye

0|0
    0|0
    • Ben kesip atmak istiyorum ama

• Cok iyi bir spor salonuna gittim. ama biralkinca yine ayni oluyosun kilodan vermek gerekiyo. sinava galan gircem ayiricak vaktimde yok salona

• evde yapıcam diosun yani mecburen

• ben squat bıraktım hatta cok oldu bırakalı pistol squat yapıyorum kapasite varsa dene nasıl kasılıyo :D

0|0
    0|0
  • Knka www.sportifhareketler.com/...rfiks-aleti-8285.aspx al bunu her türlü hareketi yaparsın barfix şınav vs

0|0
    0|0
  • squat bacak kaslarını sıkılaştırabilir ve popon şekil alır :)

0|0
    0|0
    • Yapanlarin resimlerine bakiyorum , kalca ve bacaklarda sekillenmeyle beraber kalinlasmada olmus. bundan korkuyorum

• bir kadın vardı adını unuttum onun çok fena olmuş vücudu ama kalınlaşma fazla olmaz

• tabiki kas yapar bu seferde kası nasıl yokederimi düşünürsün çalıştığın miktar önemli

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırmak yağ yakar ve kızlarda kasooranı ve gelişmesi az olduğu için yağ yakarsn şimdiden kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Korkudan baslayamadim ne zamandir aklimda. zayif olmak istiyorum sadece. umarim ise yarar

• Sporcuyum bende anlayabiliyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...