Kapat

Aranızda squat yapıp poposunu güzelleştiren var mı acaba?

Squat yaptım popom güzel oldu diyen var mı ya varsa günde kaç tane yapıyor ve ağırlık olmadan da faydası olur mu?

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Squat sabır işidir ama sonucu gayet güzeldir. Aylardır düzenli olarak yapıyorum. Bütün kasları çalıştırır. Bunu yapan bayanda selülit görmek nerdeyse imkansızdir mesela. Pes etmem dersen yap :)

0|0
    0|0
    • ağırlıkla mı yapıyosun bide günde kaçar tane yapıyosun

• Hayır birden 50 yapamazsın. Bir kere beline zarar. O 10-15 20 gibi rakamlarla ayrılıyor. O rakam topluluğu 50 olacak. Mesela 10 yapıp 40 saniye ara veriyorsun. Dediğim gibi program indirirsen yardımcı olur sana.

• anladım tesekkür ederimm :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Sguat sadece popo değil bütün kas grubunu çalıştırıp sıkılaştırıyor. Faydası düzenli çalışmalar sonucu kesinlikle olur fakat, biraz ağırlık gerekiyor.

0|0
    0|0
  • ben 2 yıldır aynı spor salonuna gidiyorm, orada çalışan kız 2 yıldır spor salonuna gelen bayanlara sözde eğitim veriyor ama bunu kendi yüzünede s öyledim :D 5 kuruş etmez fiziği var kendine hayrı yok ki başkasına olsun D:D :D spor yapmayı bilmiyor nasıl gelişeceğinizi bilmiyorsunuz neyse yola devam..

0|0
    0|0
    • boş yaptın şu an :D

• yani işin özü şu ağırlık yapmadan da faydası olur ama 2 yıl sonra görürsün faydasını bu kadar sabırlı bir bayan yer yüzüne daha inmedi..

• heh şöyle de işte :D

• ₩ yaptırmak mi istiyosun

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben değilde arkadaşım yaptı ve faydasını gördü.

0|0
    0|0
    • günde kaç tane yapıyormus bir fikrin var mı

• Mesela ilk önce 10 taneyle başla her gün arttırarak yap.

• bende yapmayı planlıyorum ya :D ilk başta az yap sonra gün geçtikçe arttırrrsın 10 taneyle falan başla

0|0
    0|0
  • Ben özel eğitmen ile çalışıyorum http://hizliresim.com/2vLkm0

0|0
    0|0
  • Ben denemedim fakat yapıpta gerçekten işe yarayanları gördüm.

0|0
    0|0
  • Pardon o ne oluyo?

0|1
    0|0
  • ben bir kaç hafta yaptım. şimdi herkes totomu övüyo :D. giydiğim her kıyafette belli ediyo kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...