Biriyle birlikteyken mükemmel bir adam çıkarsa ne yaparsınız?

kızlar bu soru size.biriyle birliktesiniz uzun sredir.fakat bir gün karşınıza mükemmel diyebileceğiniz bir adam daha çıkıyor.en azından hiç düşünür müsünüz bu adamla nasıl olurdu acaba diye?olmaz deseniz bile hoş adam diye geçirir misiniz aklınızdan .yada ne yaparsınız bu durumda.

0|0
172

En İyi Kız Görüşü

• kimse mükemmel değildir bir kere ..

eğer ben birine aşık olduysam aşık olduğum adam benim için en mükemmelidir diğerlerini gözüm bile görmez aşk böyle bir şey işte

0|0
    0|0
    • sen kaç kere buldun o mükemmel erkeği?

• hiç kimseyle birlikte olmamışındır şimdiye kadar o zaman sen.bu yüzden seni gönlden tebrik ediyorum.

• olmadım çünkü ben basit bir ilişki istemiyorum...

teşekkür ediyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Mükemmel adam ya da mükemmel kadın yoktur. O insanla berabersen elbette vardır bir sebebi

1|0
    0|0
  • oldugumla kalırım.nolcagı belli olmaz.elimdekini kaybetmek istemem .eger onunlada konusmaya cabalarsam bu sefer kendime güvenimde 0 olur

0|0
    0|0
  • birine karşı sevgim yoğunsa, sevgilim diyorsam kolay kolay ne kadar mükemmel olursa olsun biri için bitirmem. dostum olsun o mükemmel.

0|0
    0|0
    • bitirmesende bi acaba nasıl oluru diye düşünmez msin?

• sevgilim dediğim zaten benim için her şeydir. belki düşünebilirim ama bu basit bir düşünce olarak kalır gibi. gerçi kesin bir şey denemez.

• öyle 1adam yok , öyleyse sorun yok.

0|0
    0|2
    • mükemmel dediğim herşeyi kusursuz değil sadece özellikler daha iyi.

• dogru ya ,mükemmel, kavramı da göreceliye dönüştü.

• mükemmel erkek yok :))

1|0
    0|0
    • mükemmel dediğim yani birlikte oldugun erkekten daha iyi.özellikleri daha üstün

• evet aklıma gelir. baska bi erkegi hos bulabilirim. ama sadece bu kadar.

• bende zaten bunu sordum diğerini terkeder misin demedim ki .teşekkürler cevap için ::)

• zaten ben mükemmel bir adamla beraberim daha mükemmeli çıkmaz bence=))

0|0
    0|0
  • yanımda biri varsa hiç umrumda olmaz.hem mükemmel neye göre kime göre..yanımda olan kişi zaten benm için mükemmeldr

0|0
    0|0
    • senin sevgilin senin için çok mükemmel olabilir.ama herkes için bu böyle değil ne yazıkki.bazı insanlar artık sırf laf olsun diye birlikte oluyorlar.yada daha iyisi olabilirdi diye akıllarında şüphe kalabilir.

• sevglm yok ,olsa dedgm gibi mükemmele yakın oldgu için yanımdadır ..ayrıca herkesi bilemycem.

• biriyle birlikteyte olacaksam zaten o kişi gozumde mükemmeldir..düsünmek aklımın ucundan dahi gecmez.

0|0
    0|0
  • yanımdakini seviyorsam hiç ilgilenmezdim.

1|0
    0|0
  • Zaten birisi hayatımdaysa ne gerek var böyle şeyleree.. bir kişinin elini tuttuysam bırakmam hanii!

0|0
    0|0
  • Karşılaştım cok düşündüm evet :-) Olmasada hakkında hoş seyler düşünmüştüm :-)

0|1
    0|0
    • teşekkür ediyorum dürüst cevabın için.bence bu gayet normal.

• Yanımdaki yanımda olduğuna göre seviyorumdur ve o adamlada ilgilenmem.

1|0
    0|0
  • ben terk ederim mükemele koşarım ahahaa

0|0
    0|0
  • Kimbilir içi nasıldır. benim anlaştığım yanımdaysa neden düşüneyim ki.

0|0
    0|0
    • içi de iyidir konuştun anlaştın gayet güzel :) insanın bi gözü parlar hiç yoktan

• Valla ben etrafa da öyle devamlı göz atan bir insan şaşı beş olmadığımdan böyle bir ihtimal olmaz. Değil konuşmak, anlaşmak. Kalp balansımı iyi ayarlamışım.

• Beğendiğim bir tipse dindarsa sevgili olduğum kişi hakkında iyi düşünmüyorsam ayrılabilirim çünkü hep aynı şeyi derler daha iyisi vardır.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle sorunlarım, aklıma takılan şeyler varsa mükemmele doğru yol alırım yavaştan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• düsüncesi bile geciyorsa buna sevgi denmezki aksini yapanada insanlik hali diye görülmesi cok yanlis yaklasim.. bence yanlis yani.. Sevgi bukadar ucuz sinirli olamaz... Insanin annesi nasil dünyanin en mükemmeliyse sevgiyi bulabilen icinde sevgilisi en mükemmelidir..

0|0
    0|0
    • bence dünya o kadar mükemmel değil.çoğu insan yoldan sapmaya müsait gibi geliyor.kaldıki madem bu kadar insanın sevgilisi mükemmel neden sürekli ayrılıp değiştiriyorlar.yani mükemmeli bulma ihtimalin kaç ki bu kadar insanın arasında*sırf bi kişiyle birlikte oldun diye ondan sonra gelenlerin mükemmel olmayacağı ne malum.

• demissinya insanlar ozaman niye ayriliyor.. Iste tam bu yüzden.. Kendimizce kriterlerimize uyan görselliklerde israrci oldugumuz icin

• son cümlenede bir cevap.. Mükemmeliyet yetmez uyusmak önemli.. Uyusacagin ayni zamanda senin icin mükemmel vasfini tasiyorsa daldan dala atladiginda bir sonraki adimda uyusmazlik dogacaktir ikisi ayni anda loto tutturmak gibi birsey kisacasi mutluluktur..

• Bence asıl soru Mükemmel'in ne tepki vereceği.

0|0
    0|0
    • mükemmelde istekli.

• Yeterince mükemmel değilmiş o halde.

Yükleniyor...