Basketbol milli takımımızda en begendiginiz oyuncu :))?

Emir preldzic benim begendiğim bir oyuncu oyunuyla ya sizin:)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Emir mi? Bu en son macta berbat ti 13te 4 le oynamis Emir bunlardan 2 3 tanesini soksa zaten rahat kazanicaktik. Son basketini atmak zorundaydi zaten yoksa milli formayı hak etmezdi. Bence bu son macin yildizi sinan gulerdi attigi turnikelerle macin yildiziydi ama milli takimimiz zaten cok iyi.

1|0
    0|0
    • yok ben önceki yıllardan da kalan bişey bu sinan ve ömer asık olsun aslında butun milliler elinden geleni yapıyo ona takılmayınız..

• Basketbolla ilgilenmene bayıldım ya :D cevremde pek rastlamam da onun ici söyledim

Erkekler Ne Diyor 17

• milli takımın gerçek anlamda pota altini dolduran tek parçası Ömer Asik

1|0
    0|0
  • Kerem gönlüm ve kerem tuncer tecrubeleriyle katkilari cok buyuk. Ozellikle tunceri amerika macini sonlara tasimasi tecrubesiyle oldu. Abd ne zaman ivme alsa durdurdu. Bide ben oğuz savasi bu turnuvada begendim. Yinede favorim kerem gönlüm idolum hatta

1|0
    0|0
  • bir maç oynadı diye abartman basketten pek anlamadını gösterir. Sinan turnuvanın en istikrarlı oyuncusu.

1|0
    0|0
    • Onu da begeniyorum sadece tek yazmıs oldum yoksa onun tek basına yaptıklarını da görmekteyim..

• ersan ilyasova

1|0
    0|0
  • erdem, kerem gönlüm, sinan, oğuz, osman, aşık hepsi harikaydı bu maç, emir formunda değil ama taş gibi oyuncudur. Ama favorilerim:Sinan, oğuz ve aşıkdır. Osman 3 seneye çok ağlatır diye düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • emir ve sinan çok iyi kerem de eskisi gibi çok oynamıyor ama iyidir varlığı etkiler

1|0
    0|0
  • Kerem Tunçeriye ayrı bir sevgim var

1|0
    0|0
  • Ömer Aşık ve Sinan Güler.

1|0
    0|0
  • sinan güler emir preldzic ve kerem gönlüm

1|0
    0|0
  • Ender Arslan...

1|0
    0|0
  • kerem gönlüm de iyi ya şu finlere son anda koymamızda çok katkısı oldu genel olarak aşık tabi

1|0
    0|0
  • Cenk akyol naz aydemiri almayaydı iiydi emme yinede o diyorum

1|0
    0|0
  • Aşık :ASDDS:F

1|0
    0|0
  • emir

0|0
    0|0
  • sinan güler ve ender arslan

0|0
    0|0
  • emir tabiki.

0|0
    0|0
  • basketbol takımımız mı var l*n bizim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkiye orta sinif bir takim bakmayin iyi takim cikmadi onune litvanya haslar bu takimi

0|0
    0|0
  • Ömer aşık

0|0
    0|0
Yükleniyor...