En duygulandığınız an neydi?

En duygulandığınız an neydi veya soruyu şöyle sorayım.Mesala ben en çok küçükken bir hediye almıştm o zaman duygulanmıştım ama hayatımda belki en güzel günü o olmuştu ta ki 1 sene önceye kadar :)Ama 1 yıl öncee Çok çok sevdigm bir insan hastaydı ve iyileşti kalktı işine başladı takım elbise giydi beraber kartopu oynadık işte özaman ben gerçekten ağlamıştım mutluluktan..:))) sizinde varmı böyle anılarınız :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Mutluluktan ağladım oldu ama o mutluluğumun sürdüğünü hatırlamıyorum, bilmiyorum daha doğrusu.

Şu ana kadar yaşadığım en güzel anı-gün 7 yaşıma bastığım gün 4 yaşındaki bana hediye verdiği andı şimdi düşündüğüm zaman bile gözlerim dolar dünyaları verseler o tek çiçeğin yerini o anın yerini tutmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben çok duygusalımdır o kadar şeye ağlıyorum ki :) mutluluktan , sinirden memleketime insanlara yapılan haksızlıklardan.. böyle bir anım var mı hatırlayamadım şimdi :)

0|1
    0|0
    • Duygulanmakda önemli bence en iyi andan daha önemli.

• Duygular bizi biz yapan değerler.en dramtik yerde duygulanmayan insanların anıları karanlıkda kalır.sonuçta ne zaman gönülden gelen duygularla yaşanır en ufak anılar bence engüzeli onlar.

• bence de :)

• En duygulandigim ani soylemek istemiyorum. En son ise d.gunumde aksam saatlerine yakin bir saatte ki o ana kadar d.gunumu kimse kutlamamisken cicekci elinde bembeyaz ciceklerle kapimi caldi. Cok sevdigim, cok deger verdigim bir buyugumden gelmisti cicekler. Notta da cok guzel ve icten yazilmis bir tebrik vardi. Aradim hemen. Hickira hickira aglayarak tesekkur ettim.

0|0
    0|0
  • duygulandınızı mı derken sevinçten mi üzüntüden mi?

0|0
    0|0
  • annem ameliyattan sonra gozlerini actiginda.

0|0
    0|0
  • Ben herşeye duygulanıyorum ya :D:D

1|0
    0|0
  • kuzenimin kızını kaç yıldır görmüyordum çok özlemiştim gördüğümde 4 yaşındaydı çok ağlamıştım .

0|0
    0|0
  • kuccuk kardesim dogdunda:) birkez dha abla olmak

0|0
    0|0
  • Amelie izlerken 1mayhoşluk sarmıştı beni.

0|0
    0|1
  • Sevgilimden aldığım bi kutunun içindeki patiğe iliştirilmiş bir not; "En çok hep seni sevmeyeceğim elbet, senden çoklarıda olacak. Böyle küçük elleri, ayakları, avcumda kaybolacak.." okuyunca çok duygulanmıştım

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet var.Askerken dağdan geri karargaha inerken indiğimiz yolun kenarında okul çocuklarının ellerinde evde yaptıkları kurabiyelerle bizi karşılamaları.

Ve yine askerdeyken bir intiharın önüne geçmemdi.Şimdi çocuk evli çalışıyor ve mutlu.

2|0
    0|0
  • küçükken annemi aptalca bir neden yüzünden üzmüş ve yıllar sonra farkına varmıştım.o an gerçekten duygusal anlamda yıkıldım.mutlu bir anı değil ama sanırım yaşadıgım nadir gerçek duygulanmalardan biriydi.hatırladım gene duygulandım bak şimdi.

0|0
    0|0
  • abi bir küpesi varsa bir kere bakarım iki küpesi varsa iki kere bakarım saçları üzünsa koşup atlarım ( karizmadan dolayı ) yani sevmli oluyo keratalar ...

0|0
    0|0
  • hastande Kızımı ilk kucağıma aldıgım an

1|0
    0|0
  • eski sevgilimin yeni sevilisi onu terk ettiginde cok duygulandım neden mutlu olamıyolar :((

1|0
    1|0
  • babam beni merveyle evcilik oynarken bastığında. 3 yaşındaydık.

0|0
    2|0
  • yıllardır görmediğim biriyle göz göze gelme anım,O an çocukluğum kurşun hızıyla geçti gözlerimin önünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...