Sandaloz sakızını duyan var mıı?

arkadaşlar sandaloz sakızı ve elma sirkesi ile mucizevi kilo veriliyormus yakın arkadaşım tam 12 kilo verdi sabah aç karnına nohut tanei büyüklüğünde sandalzu çiğniyo üstüne bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı elma sirkesi aşırı kilo veriliyomuş tecrübesi olan var mı

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Berna? :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 6 sene once modaydi :) ikisininde tadı iğrenç ötesi. Kusmak istiyorsan her sabah dene derim. Zayiflattigi da yalan. Sirke de mideye zarar veriyor ayrıca. Tadı hala aklımda berbat :O

0|0
    0|0
  • sırf kendinize eziyet yani. sadece biraz daha az yiyerek ve mantı falan bile yiyerek 1.5 syda 9 kilo verdim. ama nası?
    günde 5 km koşu
    günde 2 km yürüyüş
    günde 100 mekik
    günde 50 şınav
    günde 1-1.5 saat yüzme
    vee arada 30-45 dk paten :))

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım kenger bilirim bir.

0|0
    0|0
  • valla sandaloz sakızını bilmemde bir ara kilo alıyorum diye elma sirkesi içmeye başlamıştım bu maceram 1 hafta kadar sürdü sonrasında midemmi delindi ne oldu bilmiyorum bildiğin kan kustum bir dahada içmedim

0|0
    0|0
  • Zayıflamak icin bu kadar eziyet cekmeyin sizede yazik be kizlar :)))

0|0
    0|0
  • böyle şeylere fazla itibar etme sağlığına zarar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Senin ihtiyacın yok gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Sakızla makızla olcak iş degil. Az Yiyin Allahın Şişkoları Az Yiyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elma sirkesi mideye hasar veriyor sakızı bilmem ama sirke sayesinde ileride midesinden büyük sıkıntı yaşayacak şimdi değil ama 1 yıl sonra 2 yıl sonra belki daha yakın.

0|0
    0|0
  • sirkeyi yapıyodu annemde yaptı bir ara ama bıraktı tadı cok kotu diye ama gerçekten işe yaradı

0|0
    0|0
  • iğrençç

0|0
    0|0
Yükleniyor...