Saçlarımın uzaması lazım acilen çabuk uzaması için n'apabilirim?

saçlarımın uzaması lazım acilen çabuk uzaması için napabilirimm ?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• biotin 2 mg kadınlar icin al hem tırnak hem sac icin

biotin iceren gıdalar ye

ve bepanthol krem haftada bir kere saclarına uygula 1 saat beklet

bu baska seyler yalan

0|0
    0|0
    • kuaför müsün :D

• hayır ama sac ektirdim ordan biliyorum ayrıca imkanın varsa yurtdısından rogainfoam getir ben amerikadan getirdim 12 dolar orda buda tanesi 70 tl

• dax'ın saç matları var ya, şekillendirmek için, onları sürünce çok hızlı uzuyor hem de çok hoş kokuyor

0|0
    0|0
  • uclarına ağırlık tak

1|0
    0|0
  • Böcek ye. (Keratin lazım sonuçta)

0|0
    1|0
  • bir şampuan var loreal in... adıda BIOLAGE MATRIX pahalı bir şampuan. enucuzu 40 liradan başlıyo ve netten bulabilirsin birde bazı kuaförlerde var... gayet hızlı bir şekilde saçını uzatacaktır çok etkileyici bir ürün.

0|0
    0|0
  • Badem yağlı sampuan, badem yagi, sarimsak yagi ve türevleri kullaninca uzatiyor

0|0
    0|0
  • günde 3 kez dusa gir

0|1
    0|0
  • süt iç..boyu uzatıyomuş..saçı da uzatır heralde :)

0|1
    0|0
  • BADEM YAĞI KULLAN

0|0
    0|0
  • amuda kalk öyle takıl. yerçekiminden faydalan.

1|0
    1|0
  • kaynak yaptır az bıraz uzar...

0|0
    0|0
  • Sıfıra vur :D

0|0
    0|0
  • büyümix yiceksin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çam terebentin yagını şampuanının içine koy ve saçlarını onla yıka hem saç sağlıgın için yararlı hem de uzamasına yardımcı

ayrıca Malzemeler:

'' 2 tane orta boy havuç

'' 1 tane yumurta

'' 3 su bardağı su

Hazırlanış:

'' Havuçlar rendelenir.

'' 3 su bardağı su kaynatılır.

'' Ardından rendelenmiş havuçlar, kaynayan suya koyulur.

'' Su 25-30 dk kaynatılır.

'' Sonra su süzülerek, yumurtayla çırpılır.

Uygulama:

'' Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.

'' Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

Bu karışımı yaklaşık 1-2 hafta uygularsanız muhteşem ve uzun saçlara kavuşacaksınız.. Saçlara göre süre 1 veya 2 hafta olarak değişebilir. Zaten 1 hafta sonunda aldığınız sonuçlara göre uygulamaya devam edersiniz..

bunuda dene

0|0
    0|0
  • kırıgın varsa 2 parmak kestir badem yagı kullan soguk suyla hergün yıka ve de fön kullanma yoıpranır zor uzar

0|0
    0|0
  • Çekerek uzatmayı dene:))

3|1
    0|0
  • ne kadar acil uzamasi lazim? cok acilse cit cit ya da kaynak. yok degilse yagmurda islan, basini soguk suya sok. bol bol yika. bir de pilav ye.

0|0
    0|0
    • öyle özel bi gün icin vs. degil ama uzasın istiyorum nir an önce cok kısa degil aslında ama daha uzun olmasını istiyorum :)

• link yazan malzemelerin hepsini kullanamadım ben ama ona rağmn fark etti. Dene derim. Birde şampuanının içine badem yağı koy.

0|0
    0|0
  • badem yağı,zeytinyağlı şampuanlar işe yarıyo diye duymuştum

0|0
    0|0
  • demlenmiş çay var ya... işte deminden eline dök saçına güzelce sür diplerine falan.. sonra ör saçlarını istersen daha iyi olur.. saçların hem uzar hem parlaklık kazanır..

0|0
    0|0
  • Onun için bazı kuaförlerde sıcak makas tekniği uyguluyorlar ve tabi uçlarından aldırmayada özen göstermelisin

0|0
    0|0
  • sık sık banyo yap.bende kestırecem belıme kadar geldı gel sana vereyım

0|0
    0|0
  • kaynak yada çıt çıt kullan tatlım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...