Türkiyenin milli takımlarında futbol veya basketbol olsun devşirme oyuncuların fazlalığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

türkiyenin milli takımlarında futbol veya basketbol olsun devşirme oyuncuların fazlalığı hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde ne koyduk kangurulara.

0|1
    0|0
    • bizden kaçabilirler ama kurtulamazlar
      murat kosova :DDD

• iddaa da favori aramak yanlış diyorum

• birader litvanyada saydığın oyuncuların çoğu yok üstelik jasikevivius basketbolu bıraktı kadroları daha kaliteli olabilir ama onlara en ters gelen takımlardan biriyiz son yıllara bakarsan onları en çok zorlayan takımlardan biri olduğumuzu görürsün

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Maalesef o adamlara mecburuz bugün hangi koç emire hayir diyebilir

0|0
    0|0
    • tabi içimizden çıkmıyor ki

• şuanda bir tek emir preldziç vardı devşirme o da boşnak zaten yani. biliyosun ki boşnaklar da bu ülkenin milletlerinden biri.

futbol takımında kim var ki türk olmayan.

0|0
    0|0
    • bir ara aurelio vardı colin kazım vardı

• o kadar da olsun ama onlar fazlalık değil bence kazımın annesi türk yalnız.

• olabilir tabi

• Çok önemli değil onlarda türk zaten futbolda çogu almanyaya göç etmiş türk işçilerimizin çocukları emir desen boşnak oralarda da türkler var isviçrede de baya türk var ama onlar türkiyeyi seçmemiş genelde futbolcunun önemli olan onu hissetmesi mehmet (marco) aurelio başarılı bir futbolcuydu türkiyede 5 sene geçirdi vatandaşlık olma hakkı vardı ozamanki şartlar altında iyi oynadığından milli takıma davet edildi gayette başarılı bir performans sergiledi bence bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • devşirme fazlalığımı nerdeymiş o fazlalık varda bizmi bilmiyoz? Belçika-Almanya-Fransa gibi Avrupanın flaş takımları bir sürü devşirme oyuncuyla oynuyor Türkiyede bu sayı az.

0|0
    0|0
    • var en azından düşünceleri merak ettim sadece

• Bence hiç devşirme yok. Abd ye bak almanyaya bak. İngilizlere fransızlara bak. Takımlar adamların full zenci ama aslında beyaz ırklar. Adamlar ulusal değil uluslararası takım gibi :D Adam yabancı devlette büyüyo olabilir ama türk olması önemli. Türk olmasıda değil kendini gerçek türk gibi hissetsin yeter. Herşey kalpte biter. Adam türk olsa ama kalbiyle oynamasa yararlı olmaz

0|0
    0|0
    • anladım

• tabi orası öyle

• birader litvanyada saydığın oyuncuların çoğu yok üstelik jasikevivius basketbolu bıraktı kadroları daha kaliteli olabilir ama onlara en ters gelen takımlardan biriyiz son yıllara bakarsan onları en çok zorlayan takımlardan biri olduğumuzu görürsün

• Eğer buna karşıysan osmanlının isteminede karşı olmalısındır. Bence devşirme olması farketmez bayrak için mücadele etmesi önemli

0|0
    0|0
    • karşı değilim düşünceleri merak ettim

• Bence faydalı olan oyuncular alınmalı. Mesela alman milli takımında 5 tane aslen alman olmayan oyuncu var

0|0
    0|0
  • Basketbolda emir den başka var mı

0|0
    0|0
    • ersan, osman,

• Burdakiler götünün üstünde oturursa mecburen yapacak

• iyi oyuncu çıkmıyor naparsın yetenek yok

• Basarılı oldukları surece problem yok hatırlıyorum inter sampiyonlar ligini kazandıgında takımda bir tane italyan vardı yanılmıyosam ama imsanlar kupanın italyaya gittiğini konustu inter reklam yaptı yani

0|0
    0|0
    • ama o yabancı sınırı klüpler için ben milli takımdan bahsediyorum

• Yok anladm dedigini de sen beni anlamadın önemli olan Türkiye isminin başarılı bir yere gelmesi bunun için has türke gerek yokki bugun gördük

• evet doğru

Yükleniyor...