Tamamen doğal beslenerek kas kütlemi geliştirdim. Ancak fitnessı bıraktıktan sonra hemen kaslarım daraldı yani eskisi gibi kalın durmuyor?

Merhaba, ben 30 yaşında atletik yapılı birisiyim, hayatımda hafta sonları hep basketbol oynadım. Liseden bugüne kadar. Çok sevdiğim bir spor hem izlemeyi hem oynamayı. Şimdi tabi işten güçten fazla vakit ayıramıyorum. Yani 2 haftada 1 falan gidiyorum. Bir de bir süre önce fitness yapmıştım. Tamamen doğal beslenerek kas kütlemi geliştirdim. Ancak fitnessı bıraktıktan sonra hemen kaslarım daraldı yani eskisi gibi kalın durmuyor. Halbuki evde de zaman buldukça dumble çalışıyorum. Çok yemek yememe rağmen kilo alamıyorum. Daha iri daha güçlü durabilmek adına ne yapmam lazım? Tekrar body'e mi başlasam? Bir de tiroid sorunu olabileceğinden şüphe ediyorum. Kilo almamı engelliyor veya beni zayıf gösteriyor olabilir. Halam tiroid hastası inanılmaz iştahlı ama tığ gibi. Yorumlarınız?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• kilo boy ne kardeşim bide ne kazar zaman ilgilendin vücutgeliştirmeyle

0|0
    0|0
    • kilom 80 boy 1,85 vücut geliştirmeyle şöyle ilgilendim. İlk üniversitede 8 ay boyunca gittim bundan 8 sene önce çok fark etti. Vücut toparlandı. Sonra ara ara gittim. En son 3 ay önce 4 aylık programı bıraktım. İşten güçten devam edemiyorum. Ama protein falan kullanmadım hiç, tamamen doğal yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...