Çeyrek finaldeyiz. Basketbol izliyor musunuz?

Temsilcimiz son 5 saniyede avusturyayı eledi. Maçları izliyor musunuz? Basketbol sever misiniz?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• basketbol futboldan sonra bir alkolikliktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• rakiplere verilmek istenen mesaj şudur:
    dostlar biz maç bitti demeden maç bitmez.

0|0
    0|2
  • ben izlemiyorum amerika ile eşleşecez ne de olsa amerika bize fark atar bence çünkü adamların kolları 2,5 metre..

0|0
    0|0
  • Hata zinciriyle dolu maçtı. Riband alamadık. Boş atışları kaçırdık. 12 sayı geriye düştük ama o son 3 lük Türkiyeyi çeyrek finale taşıdı. Litvanyı da bir şekilde elesek brezilya , ispanya ya da amerika gibi ekollere bu oyunla yıkamayız. Şans şans nereye kadar : )

0|0
    0|2
  • emir pirezlsidcdxcsdsada
    böyle birisi attı sayıyı :D

1|1
    0|2
  • Insallah yari finale cikariz ama bosa yirtiniyoruz biz ve digerleri. Amerika varken anca ikincilik ile yetiniriz.

0|0
    0|0
  • Bunlar bizi öldürmeye niyetli anlaşılan. Her maç aynı şey yapılmaz ki bizimki de kalp yahu.

0|1
    0|1
  • seyretmez olur muyum kalbım duracaktı :D

0|1
    0|2
  • inanılmaz bir basketbol severim her haftasonu İzmir'de oynamaya çıkıyorum. Ve bugün milli takım için de bir çift yorumum var. İçim şişti izlerken ama kazandık çok mutluyum :)

0|0
    0|1
  • Emire göğüs çakan bir oc vardı çok sevindim yendiğimize. Son periyodu ayakta izledim, elimdeki tesbih zor dayandı

0|1
    0|2
  • üni basketbol takımında oynadım...
    avatarımdaki resmin arkasında metmet okurun imzası bulunuyor...
    o derece basketbol tutkunuyum...
    son saniye üçlük harika bir sonuç...

0|0
    0|2
  • aynen fenerbahçenin maçlarını ve milli maçları kaçırmam iyi oynadık hakem tam bir çakaldı ama son saniyedede olsa kazanmasını bildik

0|0
    0|2
  • İzliyoruz:) işimiz gücümüz basketbol zaten:D

0|0
    0|2
  • Emir emir emirrr.

0|0
    0|2
  • izledim ve ağladım gurur verici son saniyelerde

0|1
    0|1
  • yok bu sene izlemedim ama inşallah kazanır türkiye

0|0
    0|2
  • emir predlic 3 lüğü ile :)

0|0
    0|2
  • idda oynayınca takip ederim futbol gibi değil ama :)

0|0
    0|0
  • Sevmem favorim futbol. d

0|0
    0|0
  • basketbolu cok severım kucukkende hep oynardım delıklerden bır seyler gecırmeyı sevıyorum.

0|0
    0|0
  • evet izliyorum ama bundan sonraki maç pazar günkü maçtan daha çetin geçecek son topa bile kalabilir

0|0
    0|0
  • izliyoruz ama zor dayanıyoruz...

0|0
    0|2
  • Hakemlere rağmen kazandık, o top havadayken kalbim de yerinden fırladı :D

0|0
    0|2
  • Resmine baktım baya güzelsin

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• İzledim heyecandan ölcektim basarısız hakemlere ragmen kazandık:D

0|0
    0|1
  • oynamayı değil izlemeyi severim milli maçları kaçırmıyorum ben son bir dk dedim kaybettik herhalde yatmaya gidiyorum sonra bağırma seslerine gittim baktım öndeydik beş sn vardı :-)))

0|0
    0|2
  • Bogazim agridi Emir diye bagirmaktan :D

0|0
    0|1
  • Normalde izlemezdim bu maçın son çeyreği çok heyecanlıydı bundan sonra takip edicem :D

0|0
    0|1
  • artık seviyorum bide ayşe hatun önalın basketbolcularla ilgili şarkısı var çok iyi olmuş dinle :)

0|0
    0|2
  • Naynn

0|0
    0|2
Yükleniyor...