Tüketici hakları derneği işinizi görüyor mu?

Bundan 2 ay önce puma'dan bir ayakkabı aldım. Parası da fena değildi ama ayakkabı 1 ay sonra tabandan patladı, geri yolladım ve 20 gün sonra gelen cevap kullanıcı hatasından kaynaklanıyor oldu. Yetkilileri aradım, resmen benimle alay eder gibi konuştular ve bir tanıdık bana aynı şeyi yaşadığını ve tüketici haklarına yaptığı şikayet sayesinde işini gördüğünü yazdı.

Sizce bu adaleti sağlar mı? Eğer bu da diğer sistemler gibiyse, hiç uğraşmayıp işimi kendi varoş yöntemlerimle halledeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayakkabı gerçekten de kendisi patladı. 21 yıldır yürüdüğüm gibi yürüyorum, belki inanmassınız siz de o yüzden söyledim.

Güncellemeler:
hakkımı aramak için başvurdum 3 hafta geçti ses seda yokkkk?
tüketici hakları da hikaye türkiye ve insan hakları hahayttt:)en iyisi kendi işimizi kendimiz görelim kabakuvettt evett!

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Çevremde çok duydum öyle ayakkabı geri gönderip, kullanıcı hatası diyenler. Bir dene bakalım tüketici haklarını ne kaybedersin ki, hem bizi de bilgilendirmiş olursun böylece..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 2005 yılında puma cell spor ayakkabı aldım evden çıktım 50metre yurudum duraga otobuse bındım besıktasta ındım 50metre ıskeleye yurudum kadıkoye gectım ıskeleden bogaya kadar yurudum toplamda 500m yurumusumdur ıste ayakkabı yandan acıldı gönderdım kullanıcı hatası dedıler geri geldi bi daha gonderdım yıne gonderdıler ben 3.kez geri gönderdım bu sefer para iadesi yaptılar.

0|0
    0|0
    • bu puma ne iş anlamadm ya adidası sattık başımıza neler geldi snnkide ii taktik

• Hayır ve hala bir sorunum var olmayan şeye para ödeeceğim ya. Acaip sinirlendim yine. O kadar yazı yazdık cevap gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...