Türklerden kaçabilirsiniz ama Türklerden kurtulamazsınız.. Bir maç nasıl alınır gösterdik mi?

Türkiye-Avusturalya maçını izleyenler neredesiniz? Bu nasıl bir maçtı öyle ya.. Hakemlere hatim indirdim resmen.. yine son anda aldık maçı.. çok heyecanlıydı.. Çeyrek finale de adımızı yazdırdık.. Ne düşünüyorsunuz kardeşlerim? :D

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bizi yiyeceklerdi hani. ne oldu?
    ayrıca,
    emiiiiiir evladımsınnnnn!!!
    emiiiiiir kardeşimsin!!!
    emiiiiiir koçumsun!!!

0|0
    0|0
  • Turk karakterini sahaya yansitan muthis bir takimiz son saniyeye kadar mucadelemizle mac kazaniyoruz super bir durum bu. Turkler pes etmez dunyaya yeniden bunu gostermis olduk. Emir son noktayi koydu ancak sinan maci o noktaya getiren isim di hem aavunmada hem de hucumda mukemmel isler yapti. Murat kosovada superdi :)

0|0
    0|0
  • yalniz bizimde performans pek iyi degildi
    ceyrek finale ciksak bile

0|0
    0|0
    • evet çok kötü oynadık ama hakemlerin tutumuda oyundan düşmemizi sağladı.. herşeye rağmen asla pes etmediler ama :)

• futbolda ne yaptıysak basketbolda da aynısını yaptık

0|0
    0|0
  • bizim milli takım bariz deli. önce öldürüyorlar sonra güldürüyorlar. şimdi sıra salı gününde. futboldada istiyoruz artık böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Emir in 3 lüğü herşeye bedel... sevgilim olsa yanımda bu maçı izleme dese si@ git derim o deerece fanatiğim :D

0|0
    0|0
  • tarihe bakıyorum türklüğümle gurur duyuyorum sokağa çıkıyorum türklüğümden iğreniyorum

0|0
    0|0
  • Uggh aghh 12 dev adam

0|0
    0|0
  • işte Türkün gücüüüüü

0|0
    0|0
  • Her zaman derim Türkiye. A. G. S diye :)

0|0
    0|0
  • ne maçıydı bu?

0|0
    0|0
  • türküz işte son ana bırakıyoruz her işimizi.

0|0
    0|0
  • Biz tarihimizle , gücümüzle imanımızla sesimizi dünyaya duyuruyoruz

0|0
    0|0
  • şu an son saniye basketleri ile tutunmaya çalışıyoruz ama bu durum nereye kadar gider bilemem

0|0
    0|0
  • mutluyuz :DS

0|0
    0|0
  • Haydaaaaa Emir Fenerbahçeli Sonuçta

0|0
    1|0
  • maçı kazandık iyi güzel de senin dil anlatım hocan kimdi?

0|1
    0|0
    • seni geren ne kardeşim.. dil anlatımım da çok çok iyidir tahmin edemezsin.. anlayan anlıyor.. bence sıkıntı sende.. belki de çekemediğin başka noktalar vardır? ne dersin?:D

• allahından bul insan evladı senle uğraşamıyacam :D hahah

• ahaha seninde beyin erör verdi dimi oh olsun :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ehe nekadan da süperiz.

0|0
    0|0
  • aynen ya son üçlük süperdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...